Angle down Atgal

Kalbėtasi apie investicinės aplinkos gerinimą Skuodo rajone

2020 m. sausio 16 d. Skuodo rajono savivaldybėje apie verslo plėtros ir verslumo skatinimo galimybes Skuodo rajone kalbėjosi VšĮ „Investuok Lietuvoje“ regionų plėtros projektų vadovė Vakarų Lietuvoje Viktorija Jakubauskytė-Andriulienė ir Savivaldybės atstovai. Susitikimo metu ieškota sprendimų, kaip sudominti verslininkus investuoti ir pradėti veiklą Skuodo rajone.

VšĮ „Investuok Lietuvoje“ atstovei pateikta informacija apie Skuodo rajone esančias teritorijas, kurios būtų tinkamos verslui vykdyti, vystyti. Tikimasi, kad pateikti duomenys, atsiradus galimybei, bus perduoti potencialiems investuotojams.

Susitikimo metu plačiau diskutuota apie Mosėdžio miestelyje Liepų g. ir Skuodo miesto Statybininkų g. suformuotas pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijas bei Skuodo miesto Vytauto g. suformuotus komercinės paskirties žemės sklypus. Šiuo metu ieškoma galimybių šias minėtas teritorijas sutvarkyti taip, kad jos labiau domintų investuotojus, verslininkus.

Pasak Viktorijos Jakubauskytės-Andriulienės, Skuodo rajono savivaldybės vadovams taip pat reikėtų nemažai dėmesio skirti susisiekimo paslaugoms, kurios būtų skirtos Skuodo rajono gyventojams nuvykti į darbovietes, kurios yra ne Skuodo rajone ir kuriose dirba nemaža dalis kraštiečių. Pažymėjo, kad dauguma investuotojų didelį dėmesį skiria kvalifikuotų darbuotojų paieškai ir dažnai pasirenka įsikurti ten, kur yra didesnė tikimybė, kad tokių specialistų tikrai pavyks atrasti.

Tokio pobūdžio diskusija, kaip sparčiau plėtoti verslą Skuodo rajone, įvyko ne pirmą kartą. 2018 m. VšĮ „Investuok Lietuvoje“ atstovei Viktorijai Jakubauskytei-Andriulienei taip pat perduota informacija apie rajone esančius laisvus valstybinės žemės sklypus, tinkančius investicijoms. Tada pateikta informacija apie rajone likusias 6 tuščias mokyklas, apie sklypus, skirtus pramonės, gamybos įmonių, sandėlių, terminalų bei kitų sandėliavimo objektų statybai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite