Angle down Atgal

Kaišiadorių ligoninės kolektyvas: dėkui už bet kokią paramą

Kovojant prieš piktą, nepažįstamą virusą pirmose gretose yra Lietuvos medikai. Ne išimtis ir Kaišiadorių gydytojai. Šiomis dienomis medicinos darbuotojams trūksta įvairių apsaugos priemonių.

Pasak Kaišiadorių ligoninės direktorės Editos Skarakodienės, labiausiai trūksta respiratorių, neperšlampamų kombinezonų, vienkartinių kaukių, apavo. Pasiekė žinia, kad UAB „Aradva“ savininkas A. Radvila kovo 25 dieną VšĮ „Kaišiadorių ligoninė“ paaukojo 1 tūkstantį eurų medicinos darbuotojams reikalingoms apsaugos priemonėms įsigyti.

Kad tokią piniginę paramą jau gavo, mums patvirtino ligoninės direktorė Edita Skarakodienė. „Už verslininko, kuris pirmasis rajone ištiesė mums pagalbos ranką, lėšas galėsime įsigyti 100 vnt. respiratorių, 100 chirurginių kaukių, 20 apsauginių kostiumų, 400 vnt. antbačių ir 1000 vnt. medicininių kepurių. Mes kooperuojamės su Baltijos – Amerikos klinika, jiems pervedėme UAB „Aradva“ padovanotą sumą.

Ši Baltijos – Amerikos klinika ieško galimybių nupirkti kuo pigiau reikiamų apsaugos priemonių. Ačiū visiems, kas padeda ir dar padės medikams apsirūpinant priemonėmis. Mes jau gavome iš TV3 „Išsipildymo akcijos“ organizatorių 100 respiratorių, iš kurių 50 atiteko Kaišiadorių PSPC. Su mumis susisiekė „Laisvės TV“, organizuojanti akciją ir padedanti medikams, jie mums dovanojo 800 vnt. pirštinių ir 500 apsaugų apavui“, - sakė E. Skarakodienė.

Pasak direktorės, kaišiadoriečiai medikai dirba neskaičiuodami valandų, tenka net viduryje nakties teikti ataskaitas apie padėtį ligoninėje. „Tris įtariamus koronavirusu mūsų greitoji pagalba vežė į Kauno klinikas, du silpni ligoniai, gydomi reanimacijoje, mūsų iniciatyva buvo patikrinti dėl COVID- 19, laimei, liga nepasitvirtino. Šiandien, deja, turime vieną atvejį. Nuo mūsų visų priklauso, ar liga neišplis. Klausykime nurodymų, laikykimės karantino ir saviizoliacijos.

Tik visi sutelktomis jėgomis išbrisime iš šios sunkios padėties. Aš ją apibūdinčiau kaip karą su nematomu priešu“, - sakė E. Skarakodienė. Ji sakė perduodanti nuoširdų ačiū UAB „Savingė“, kuri perdavė 800 guminių pirštinių, už auką dėkoja verslininkui Mindaugui Vaicekauskui, pavardės nenorinčiai skelbti siuvėjai, kuri neatlygintinai siuva marlines kaukes, ir visiems kitiems, kurie rodo gražų pavyzdį ir padeda medikams. Jos dar reikia ir reikės, tad jei kas turi galimybių prisidėti, ligoninės medikai sakė priimsiantys bet kokią paramą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite