Angle down Atgal

Kaip Zodiakai draugauja su pinigais?

Materialinė gerovė priklauso nuo žmogaus charakterio, todėl suprantama, kad atskirų Zodiako ženklų, kuriems irgi žvaigždės priskiria savitus bruožus, atstovai duonai užsidirba skirtingai. Kaip?

AVINAS

Avinai būna orientuoti į finansinę sėkmę. Pinigai jiems – galimybė įrodyti savo vertę. Tačiau šio ženklo atstovams ima sektis tik tada, kai jie daro tai, ką geriausiai moka, o ne bando aprėpti, kas neaprėpiama.

Įprotis visur kišti savo smalsią nosį ir noras viską kontroliuoti jiems dažnai užkerta kelią į finansinę sėkmę. Užuot pasitelkę specialistus, jie ima viską spręsti patys, klysta dėl žinių ir patirties stokos, todėl patiria didelių finansinių nuostolių.

TAURAS

Tauro ženklo atstovai – veiklos žmonės. Jie įsigudrina daryti pinigus net iš oro ar iš gerų santykių su aplinkiniais. Jie niekada nesustoja ir neapsiriboja tuo, ką pasiekė, dažnai derina kelias veiklos sritis, dirba keliuose darbuose ir sėkmingai investuoja uždirbtus pinigus į pelningus projektus.

Taurai labai vertina finansinį stabilumą, todėl tarp jų nesutiksite benamių. Netikite? Pastudijuokite „Forbes“ turtuolių sąrašus.

DVYNIAI

Dvyniai mėgsta pinigus, tačiau ta meilė nėra abipusė. Jiems retai pavyksta praturtėti. Dėl to kalta disciplinos stoka ir nepateisinamas išdidumas. Šio Zodiako ženklo atstovams atrodo, kad kiti juos turi laikyti bet kokioje darbo vietoje tik todėl, kad jie pagerbė aplinkinius savo buvimu.

Dvyniai greitai pavargsta nuo to paties darbo, nuolat ieško savo tikrojo pašaukimo, keičia darbus be aiškios priežasties. Jiems kur kas geriau sekasi leisti pinigus, nei uždirbti.

VĖŽYS

Vėžys pinigus pelnosi sunkiu darbu. Jis imasi visko, kas gali atnešti šimtaprocentinį pelną, net jeigu darbas nėra prestižinis ir nežada greitų pajamų.

Vėžiai moka dirbti, orientuodamiesi į perspektyvą. Jie būna labai atsargūs pasirinkdami verslo partnerius, ir kruopščiai tikrina savo potencialius darbdavius.

Jie visada taupo ir moka išmintingai investuoti pinigus. Vargšų Vėžių praktiškai nebūna, nors dauguma šio ženklo atstovų linkę slėpti savo turtus nuo kitų.

LIŪTAS

Praturtėti Liūtui pavyks tik tuo atveju, jeigu jis užsiims savo gyvenimo veikla, kuriai jaučia tikrą pašaukimą. Jeigu jam neįdomu ir nuobodu, tai darbas virsta sunkia prievole, atliekama atžagariomis rankomis ir nuolat dejuojant.

Šiuo atveju jokio stambaus pelno tikėtis negalima, nes tai, ko Liūtas nemėgsta, greitai pasibaigia. Jam patinka laisvas grafikas, tačiau tai ne visada teigiamai veikia jo pajamas.

MERGELĖ

Mergelė – padori darbuotoja. Ji metodiškai, pedantiškai ir kruopščiai vykdo savo pareigas, nors retai gauna gerą atlyginimą už savo pastangas. Nors jos pajamos būna kuklios, tačiau ji visada turi finansinių atsargų „juodai“ dienai.

Jeigu pasitaiko galimybė kam nors užsikarti ant kaklo, patogiai nuleidus kojas, tai ja Mergelė būtinai pasinaudos. Ji bus linkus leisti svetimus pinigus ir taupyti savus.

SVARSTYKLĖS

Svarstyklės paprastai uždirba daug, jeigu įsigudrina įsidarbinti ten, kur jų savybės ypač vertinamos. Diplomatija, teisėtvarka, menas – tikrosios jų stichijos.

Kitose sferose joms nelabai sekasi – arba apima nuobodulys ir jos ima atsainiai dirbti, arba atsiranda tokių, kurie sugeba jas išnaudoti. Svarstyklės – tikros švaistūnės, todėl išsaugoti pinigus rankose joms yra sunkiau, nei uždirbti.

SKORPIONAS

Skorpionai būna tobuli komersantai, kai reikia parduoti kenksmingus arba ne visai legalius dalykus. Jie taip meistriškai manipuliuoja žmonių silpnybėmis, kad sugeba sparčiai praturtėti.

Dar vienas kelias, atnešantis jam dideles pajamas, – bet kokios rūšies rizika. Skorpionai puikiai darbuojasi bei pelnosi ir teisėtvarkos sferoje, ir kriminalinio nusikalstamumo srityje. Jeigu niekas jų neragina, jie gali greitai prarasti susidomėjimą pinigais ir gyventi pasitenkindami kukliomis pajamomis.

ŠAULYS

Šaulys puikiai sugeba įsidarbinti ir prisiderinti prie aplinkybių. Net jeigu jis užsiima tuo, ko nesimokė, greitai įgauna būtinus įgūdžius ir pasiekia neįtikėtinų laimėjimų, o kartu ir pajamų.

Šauliai nevengia įsitraukti į avantiūras ir mano, kad jie gali įveikti viską, todėl lengvai uždirba tiek, kad galėtų patenkinti visus nemažus savo poreikius.

OŽIARAGIS

Ožiaragiai kaupia turtą per atkaklumą, vertą susižavėjimo ir tylaus pavydo. Jie paprastai dar ankstyvoje vaikystėje sužino, kad būti neturtingam yra blogai, todėl nuo jaunystės dirba ir kaupia, dirba ir kaupia, maždaug iki 45 metų.

Tada jie atsikvoši, suvokia, kad laikas bėga, ir ima leisti pinigus visokioms pramogoms, gurmaniškam maistui, prabangos dalykams, kurių anksčiau visada atsisakydavo.

VANDENIS

Jeigu Vandenis teikiasi atsikelti nuo sofos ir pasirūpinti duona kasdienine, o ne stato oro pilis vaizduotėje, tai gauna stabilias pajamas.

Jis sugeba iš anksto nustatyti momentą, kai reikia išeiti iš darbo, kuris netrukus nebeduos pajamų, nebijo leistis į projektus, kuriais niekas netiki, tiksliai nuspėdamas didelį pelną.

Vandenis greitai pagauna naujus vėjus ir reguliariai kelia kvalifikaciją, todėl išsiskiria iš kolegų ir sugeba visur pirmauti.

ŽUVYS

Žuvys skirstomos į du tipus. Pirmosios – karjeristės ir darboholikės, sugebančios užuosti būsimą pelną net iš labai abejotinų šaltinių.

Joms sekasi daryti karjerą, jos būna finansiškai apsirūpinusios ir patiria malonumą iš darbo tol, kol nenualina savęs iki perdegimo. Iki to laiko paprastai jos jau būna prikaupusios pakankamai santaupų.

Antrosios – tinginės, nuleidžiančios rankas po pirmosios nesėkmės, skandinančios savo menkavertiškumą alkoholyje arba traukiančios pinigus iš kitų, kurie jų gailisi.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite