Angle down Atgal

Kaip turi būti papuošta Kalėdų eglutė, kad pritrauktų sėkmę 2020 metais?

Kalėdų eglutė- simbolis, be kurio sunku įsivaizduoti didžiąsias metų šventes. Žmonės daugybę kartų puošė šį medį. Ir labai svarbu teisingai papuošti eglę. Juk būtent žiemos švenčių simbolis gali ir pritraukti sėkmę, ir atbaidyti. Kaip pasipuošti eglę, kad nuraminti Baltojo metalo žiurkę ir pritraukti sėkmę 2020 metams.

Ilgą laiką buvo diskutuojama, kokį medį reikėtų puošti gyvą ar dirbtinį. Jei jums gaila kirsti eglutę dėl tokio trumpo laiko, šiandien yra puiki alternatyva – eglutės vazonuose. Jei vis tiek nuspręsite pastatyti dirbtinį medį, tai taip pat nėra blogai. Tiesiog būtinai kur nors pastatykite šviežių eglės šakų.

Puošti Kalėdų eglutę geriausia naudojant sidabro, aukso, pilkos ir mėlynos spalvos papuošimus. Tai gali būti rutuliai, snaigės, blizgučiai. Medis tiesiogine prasme turėtų spindėti. Žaislų ir dekoracijų turėtų būti daug, kad jie tiesiogine prasme padengtų visą medį. Žinoma, nepamirškite pakabinti šventinių lempučių.

Jei norite pritraukti meilę naujais metais, pakabinkite vienoje vietoje raudonos spalvos ar širdies formos žaislą. Jei norite finansinės sėkmės, pakabinkite pinigų maišą ar monetą. Tačiau šią dekoraciją reikia paslėpti nuo žmogaus akių. Kad gyvenimas būtų saldus, o sėkmė jūsų nepaliktų- ant eglutės pakabinkite saldainių ir imbierinių sausainių. Šventės metu šias dekoracijas reikėtų valgyti.

Jokiu būdu neturėtumėte pakabinti sudužusių ir įskilusių žaislų. Priešingu atveju visi metai bus problemiški.

Sėkmę taip pat pritrauks rankų darbo žaislai, taip pat papuošalai iš natūralių medžiagų.

Kur geriausia statyti eglę?

Norėdami gerovės, padėkite medį pietryčiuose. Jei siekiate asmeninio gyvenimo harmonijos rytuose. Jei norite šeimos pagausėjimo, tada statykite medį vakaruose. Jei norite karjeros augimo, tada medis turėtų būti šiaurėje. Svajojate apie keliones? Padėkite eglę šiaurės vakaruose.

Puošiant medį turite būti geros nuotaikos. Geriausia tai daryti su visa šeima ar su artimaisiais. Įtraukite vaikus į šią veiklą. Tada Kalėdų eglutė tikrai taps sėkmės magnetu 2020 m.

https://www.zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite