Angle down Atgal

Kaip savo nagais pasirūpinti namuose: patarimai merginoms

Nagai – vienas svarbiausių išvaizdos akcentų. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad jų priežiūra reikalauja ne tiek jau ir mažai laiko, dėmesio, energijos, kruopštumo.

Na, o atsižvelgiant į tai, kad šiandien ypač didelė dalis merginų pasižymi labai dideliu užimtumu, nieko keista, kodėl ieškoma greitų, nedaug dėmesio reikalaujančių sprendimų, kurie leistų susikurti itin patrauklų manikiūrą namų sąlygomis. Tad, jei norite, kad nagai atrodyti ypač estetiškai, tačiau nereikėtų daug pastangų, geliniai lakai yra vienas taikiausių pasirinkimų. 

Sutaupysite ypač daug laiko

Nagų lakavimas įprastu laku, taip pat užtikrins itin patrauklią bei estetišką jų išvaizdą bei įvairius dizaino sprendimus. Tačiau nereikia pamiršti, kad jau maždaug po 2 – 3 dienų įprastas nagų lakas pradeda luptis. Taigi, lakuotų nagų savininkėms nelieka nieko kito, kaip tik čiupti valymo priemones ir pašalinus nagų lako likučius, lakuoti iš naujo. Tad nesunku pastebėti, kad tai reikalauja papildomo laiko. O, jei paskaičiuosime, kiek laiko nagų lakavimas (kas 2 – 3 dienas) teks skirti įprastu laku per mėnesį, tai pamatysime, kad laiko sąnaudos iš tiesų ne tokios jau ir kuklios. Tad geliniai lakai tampa kur kas geresne išeitimi – juo nulakavus nagus, procedūrą tereiks kartoti tik maždaug po 3 savaičių. Taigi, sutaupysite labai daug laiko.

Idealiai tinka naudojimui namuose

Na, ir, žinoma, taip pat svarbu akcentuoti, kad geliniai lakai puikiai tinka naudojimui namuose. Žinoma, nusprendus jais naudotis, teks investuoti ir į papildomus prietaisus, pavyzdžiui, LED ar UV lempą, tačiau tai bus ilgaamžę investicija. Tad, jei nei karto dar nenaudojote gelinių lakų, šis procesas tikrai nebus sudėtingas, o rezultatas – ypač džiuginantis, ir, žinoma, taupantis jūsų brangų laiką. 

Taigi, jei ieškote sprendimų, kurie leistų susikurti nepriekaištingai atrodantį manikiūrą namų sąlygomis, o svarbiausia – leistų sutaupyti ypač daug laiko, geliniai lakai yra idealus sprendimas. Rinkitės iš daugybės skirtingų spalvų bei įgyvendinkite net pačius netikėčiausius kūrybinius sumanymus. Susikurti nepriekaištingą nagų išvaizdą tiesiog namuose, dar niekada nebuvo taip paprasta.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite