Angle down Atgal

Kaip pritraukti sėkmę: 5 dalykai, kuriuos reikia visada nešiotis kišenėje

Jei pastebėjote, kad vis dažniau susiduriate su sunkumais gatvėje, darbe ir kelyje, pats metas pagerinti savo santykį su gyvenimu. Nežinote, kaip pritraukti sėkmę? Pakanka kasdien su savimi nešiotis šiuos kelis dalykus.

1. Raudona medžiaga

Pirmas būdas, kaip pritraukti sėkmę, yra raudona medžiaga. Tai gali būti paprasta nosinė ar bet koks nedidelis raudonas audinys. Tinka netgi nedidelė iš raudonų siūlų supinta sruoga. Raudona spalva gerai pritraukia sėkmę ir padeda žmogui, kad jo pastangos atsipirktų.

2. Apvalus, baltos spalvos akmenukas

Balta šio akmens spalva puikiai tinka žmogui, kuris jį nešiojasi su savimi, padeda su pinigais, gerina sveikatos energiją ir apskritai padeda gyvenime.

3. Popieriniai pinigai ar keletas monetų

Net jei tiesiog einate su vaiku į žaidimų aikštelę, nepamirškite į kišenę įsidėti bent vieną banknotą. Pinigai pasižymi milžiniška energija ir dalijasi su ja savo šeimininku, todėl jų ims pamažu daugėti ir taip pritrauksite finansinę sėkmę.

4. Imbiero milteliai

Senovėje buvo tikima, kad imbieras padeda surasti meilę ir atneša daug gerų ir laimingų dienų jį turinčiam žmogui. Paimkite kelis žiupsnelius imbiero miltelių ir sudėkite į mažą maišelį. Taip bus patogiau ir nereikės sutepti daiktų. Arba įsiūkite šį maišelį į mažą vidinę rūbų kišenėlę.

5. Kriauklelės iš jūros

Kriauklės jau savaime yra labai gražios, o jei jas nešiositės kišenėje, jos suteiks jums jūros jėgą ir energiją. Kriauklelės padės pritraukti sėkmę ir gerovės srautą. Taip pat galite pasigaminti labai gražų papuošalą, pvz., grandinėlę ant rankos, ir visada nešiotis jį kaip sėkmės talismaną.

https://www.zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite