Angle down Atgal

Kaip pirmajame Prezidento rinkimų ture balsavo Vilniaus apskrities gyventojai?

Sekmadienį Lietuvos piliečiai atliko pareigą ir atidavė savo balsą už vieną iš kandidatų į šalies Prezidento postą. Po visą naktį trukusių skaičiavimų paaiškėjo, kad antrame ture kausis Ingrida Šimonytė ir Gitanas Nausėda. Tai - bendri šalies rezultatai. O kaip balsavo skirtingų Lietuvos miestų gyventojai?

Vilniaus miesto ir užsienio rinkėjai labiausiai pasitiki I. Šimonyte

Vilniaus miesto ir užsienio rinkėjai neabejotinai lydere išsirinko Ingridą Šimonytę. Ji susirinko daugiau kaip 43 procentus balsų, kai tuo tarpu antroje vietoje likęs Gitanas Nausėda - tik kiek daugiau kaip 27 procentus. Trečioje vietoje liko Saulius Skvernelis.

Rinkimų rezultatai Vilniaus mieste
Rinkimų rezultatai Vilniaus mieste

Vilniaus rajono lyderis - V. Tomaševski

Vilniaus rajone daugiausiai rinkėjų balsų sulaukė Valdemar Tomaševski. Nuo lyderio atsiliko antroje vietoje atsidūręs Gitanas Nausėda, trečia - Ingrida Šimonytė.

Rinkimų rezultatai Vilniaus rajone
Rinkimų rezultatai Vilniaus rajone

Ukmergiškiai palaikė G. Nausėdą

Ukmergės rajono gyventojai daugiausiai simpatijų išreiškė Gitanui Nausėdai. Antras pagal rinkėjų balsus liko Saulius Skvernelis, nuo jo nedaug atsiliko Ingrida Šimonytė.

Rinkimų rezultatai Ukmergės rajone
Rinkimų rezultatai Ukmergės rajone

Elektrėnuose užtikrintai pirmavo G. Nausėda

Elektrėnų savivaldybėje daugiausiai balsų gyventojai skyrė Gitanui Nausėdai. Antra likusi Ingrida Šimonytė surinko apie 10 prcentų mažiau balsų, nei jis. Dar labiau atsiliko trečioje vietoje likęs Saulius Skvernelis.

Rinkimų rezultatai Elektrėnų savivaldybėje
Rinkimų rezultatai Elektrėnų savivaldybėje

Trakų rajonas - už G. Nausėdą

Trakų rajone rinkėjai labiausiai palaikė Gitaną Nausėdą. Antras liko Saulius Skvernelis, nuo jo mažai atsiliko trečioje vietoje esanti Ingrida Šimonytė.

Rinkimų rezultatai Trakų rajone
Rinkimų rezultatai Trakų rajone

Širvintose pirmavo S. Skvernelis

Širvintų rajono rinkėjai balsavo kiek kitaip, nei daugelis savivaldybių. Čia daugiausiai balsų sulaukė Saulius Skvernelis. Tiesa, jam ant kulnų lipo antras likęs Gitanas Nausėda - jis surinko vos keliomis dešimtosiomis procento mažiau balsų. Nuo jų jau didesniu skirtumu atsiliko Ingrida Šimonyė.

Rinkimų rezultatai Širvintų rajone
Rinkimų rezultatai Širvintų rajone

Švenčionyse lyderiavo G. Nausėda

Švenčionių rajone rinkėjai daugiausiai balsų atidavė už Gitaną Nausėdą. Antroje vietoje liko Saulius Skvernelis, trečia - Ingrida Šimonytė.

Rinkimų rezultatai Švenčionių rajone
Rinkimų rezultatai Švenčionių rajone

Šalčininkuose V. Tomaševski nušlavė visus konkurentus

Šalčininkų rajone - įspūdingas Valdemar Tomaševski triumfas. Jis surinko daugiau kaip 60 procentų rinkėjų balsų. Antras likęs Saulius Skvernelis gavo tik kiek daugiau kaip 13, trečias Gitanas Nausėda - daugiau kaip 11 procentų rinkėjų balsų.

Rinkimų rezultatai Šalčininkų rajone
Rinkimų rezultatai Šalčininkų rajone
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite