Angle down Atgal

Kaip pasitinkame svečius ir ne tik juos...

Redakcija elektroniniu paštu gavo skaitytojos Adelės B. nuotrauką. Moteris, nufotografavusi sankryžą ties „Norfa“, klausia, kas prižiūri veją, kuri auga sankryžos žiede.

„Stebiuosi, kad nei meras, nei kiti vadovai, miesto seniūnė, nemato, kaip mes pasitinkame įvažiuojančius į miestą. Kitur yra dekoratyviniai augalai, gėlės pasodintos, ar kažkokie miesto simboliai pastatyti, o čia veši dilgėlės ir kitos piktžolės“, - rašė po nuotrauka mūsų skaitytoja, teigdama, jog yra nusivylusi aplinkos tvarkymu.

Kadangi nuotraukoje esantis žiedas stovi ant regiono kelio, kurį prižiūri kelininkai, pirmiausiai paskambinome AB „Kelių priežiūra“ Kaišiadorių kelių tarnybai. Jos viršininkas R. Trinkūnas sakė, kad kelininkams priklauso tik valyti asfalto dangą.

„Tą mes ir darome, nors minėtą veją šiemet net kelis kartus šienavome. Nežinau, kodėl tuo nesirūpina miesto seniūnija“, - sakė „Atspindžiams“ R. Trinkūnas. Miesto seniūnė Giedrė Pavasarytė mus patikino, kad ši vieta seniūnijai neperduota. „Ji priklauso kelininkams. Jie turi viską prižiūrėti. Kai sankryža buvo įrengta, mes norėjome ją apželdinti, papuošti, bet kelininkai nedavė leidimo.

Tad nesuprantu, kodėl mes iš seniūnijos biudžeto turime ją šienauti ar kitaip tvarkyti“? - sakė seniūnė. Ji sakė susisiekusi su AB „Kelių priežiūra“ specialistu Kaune, kuris paaiškino, jog vyksta žaliosios vejos minėtame žiede perdavimas Kaišiadorių kelių tarnybai. Išklausėme dvi nuomones, du komentarus. Bet nuo to sankryžoje gražiau netapo. Gal kažkas trečias ja pasirūpins?

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite