Angle down Atgal

Kaip pasirinkti skolų išieškojimo įmonę?

Susikaupė krūva neapmokėtų klientų sąskaitų? Deja, tokia yra didelės dalies verslininkų gyvenimo kasdienybė, o dabartinė ekonominė situacija nemokumo problemą greičiausiai dar labiau paaštrins.

Kad ir į kokią sritį būtų orientuotas jūsų verslas, visuomet atsiras klientų, kurie dėl kokios nors priežasties nesumoka sąskaitų už jiems suteiktas paslaugas ar prekes. Jeigu pavargote gaudyti vėją laukuose, jums padės skolų išieškojimo įmonė. Tačiau kaip išsirinkti tokią, kuri atitiktų visus jūsų reikalavimus?

Septyni požymiai, kad jums reikalinga skolų išieškojimo įmonė

- Naujas klientas nereaguoja į jūsų pirmą bandymą susigrąžinti skolą;
- Susitarėte su klientu dėl mokėjimo plano, tačiau jis nesilaiko jo sąlygų;
- Klientas bando nusikratyti atsakomybės dėl susidariusios skolos;
- Klientas bando jums įrodyti, kad dėl skolos kalta jūsų įmonė, darbuotojai ar paslaugos;
- Klientas turi ilgą nemokumo ar finansinio neatsakingumo istoriją;
- Esate priverstas vieno kliento problemoms skirti visą savo laiką;
- Turite priežasčių įtarti, jog klientas nėra pajėgus arba nenori mokėti savo skolų.

Jeigu įvertinę šiuos veiksnius nusprendėte samdyti skolų išieškojimo įmonę, labai svarbu turėti pakankamai žinių, kad atskirtumėte gerą nuo prastos.

Jūsų, kaip tokios įmonės kliento tikslas, yra rasti tokią skolų išieškojimo agentūrą, kuri turėtų užtektinai patirties, būtų profesionali ir gerai susipažinusi su teisiniais procesais.

Štai 4 dalykai, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį rinkdamiesi skolų išieškojimo įmonę:

Nenuvertinkite mažesnių įmonių. Didelė skolų išieškojimo įmonė su krūva darbuotojų nebūtinai yra geresnė už mažesnę, veikiančią tik jūsų mieste ar regione. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių, įmonės stipriųjų pusių, jos reputacijos ir santykio su klientu.

Susitikite gyvai arba pakalbėkite telefonu. Visuomet geriausia pokalbį su skolų išieškojimu užsiimančios kompanijos darbuotojais pradėti gyvai: susitikus akis į akį arba paskambinus telefonu. Išdėstykite savo problemas, sužinokite, kokią pagalbą jums gali suteikti skolų išieškotojai, ir kiek laiko tai gali trukti. Nuoširdus pokalbis ir naujos žinios palengvins jūsų jaučiamą naštą dėl nemokių klientų.

Įvertinkite, ar skolų išieškojimo įmonė sukuria pasitikėjimo jausmą. Ar skolų išieškojimo įmonė, su kuria bendraujate, išklausė visus jūsų pageidavimus, ar pasiūlė nuotolines paslaugas, ar supažindino jus su skolos išieškojimo procesu? Įvertinkite jausmą, kurį jums sukūrė pokalbis telefonu ar susitikus gyvai.

Ieškokite partnerių, o ne „išmušėjų“. Lygiai taip pat, kaip marketingo konsultantai veikia išvien su verslu siekdami sukurti geresnius pardavimų rezultatus, taip ir skolų išieškojimo įmonė idealiu atveju turėtų tapti ilgalaikiu jūsų partneriu, o ne vienkartiniu „smogiku“. Bendraudami su profesionaliais skolų išieškotojais, jūs būsite pajėgūs sukurti bendrą sistemą ir ateityje patys turėsite daugiau žinių bei galėsite iki minimumo sumažinti nemokių klientų kiekį. Pavyzdžiui, kai kurios skolų išieškojimo įmonės siūlo potencialių klientų kredito istorijos patikrinimo paslaugą arba padeda tarpininkaujant su skolų išieškojimo srities teisininkais.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite