Angle down Atgal

Kaip moteriai suteikti malonumo viršūnę?

Nežinote, nuo ko pradėti, kai kalbama apie moterišką didijį O? Pradėkite nuo šių trijų patarimų.

Suteikti malonumą moteriai nereikalauja įmantrių įgūdžių. Svarbiausia skirti daugiau laiko ilgai įžangai ir sužinoti apie dvi vietas, kurios, stimuliuojant, gali sukelti moterims neišdildomų įspūdžių.

Norėdami ne tik sustiprinti pojūčius bet ir išbandyti įvairias intymias priemones, internetinėje parduotuvėje aistra.eu panaudokite kodą ORGAZMAS ir gausite 10 proc. nuolaidą visoms prekėms (išskyrus prezervatyvus ir elementus).

Atkreipkite dėmesį, kurios pozos suteikia didžiausią šansą patirti orgazmą. (Užuomina: misionieriaus poza nėra viena iš jų!) Tad, kokios trys paslaptys padės išvesti moterį iš proto?

1. Skirkite daugiau laiko Preliudijai

Galite būti susijaudinęs ir pasiruošęs iškart eiti prie reikalo. Tačiau daugeliui moterų reikia ilgų glamonių, kad jos būtų sužadintos.

Svarbiausia yra pabrėžti „žaidimą“ preliudijoje. Tai neturėtų būti skubota ar traktuojama kaip privaloma užduotis. Tiesą sakant, preliudija gali prasidėti kelias valandas prieš ir kiekviena jos minutė paruoš ją malonumui.

Stimuliuokite ją psichiškai

Kai kurioms moterims psichinis susijaudinimas yra toks pat svarbus, kaip ir fizinis. Jausminga pastaba ar koketiškas skambutis dienos metu gali priversti ją susimąstyti apie būsimą jūsų vakarinę veiklą. Žvakės, šviežios gėlės ir muzika taip pat gali sukurti jausmingą atmosferą.

Nevenkite švelnių prisilietimų

Švelniai ją glamonėdami galite sukelti malonią įtampą. Apkabinkite ją, laikykite už rankos arba palieskite šlaunį. Moterų malonumo viršūnė labiau tikėtina, jei bučiuodamasis su moterimi leisite rankoms klajoti po jautriausias jos kūno vietas.

Pakelkite bučiavimą į kitą lygį

Bučiniai yra būtini norint žaisti. Atrasti naujų vietų pabučiuoti, kurios sužadina moterį yra ir smagu, ir naudinga. Pradedantiesiems – išbandykite jos kaklą ar pečius.

Nepamirškite kalbėti

Moterys dažniausiai būna kalbesnės, o išgirdusios, kaip gerai jums, gali padėti jai labiau atsipalaiduoti.

2. Pažink jos saldžius taškus

Moteriškam malonumui pasiekti reikalingos dvi kūno vietos. Štai kaip jas stimuliuoti, kad ji galėtų patirti neišdildomų įspūdžių.

Klitoris

Šiame mažame organe yra didelė nervinių galūnių koncentracija. Jį dengia šiek tiek odos, todėl nevenkite bučinių.

G taškas

Ši organizmo sritis yra makšties viduje. Norėdami rasti G tašką, švelniai stumkite pirštą jos makštyje delnu į viršų, tada susukite pirštą aukštyn. Kai kurioms moterims patinka, kai jų G taškas yra tiesiogiai stimuliuojamas, o kitos labiau mėgsta mažesnį spaudimą šiai jautriai vietai. Išnagrinėkite įvairias technikas ir paklauskite partnerės, kas jai labiausiai patinka.

3. Išbandykite moterims palankias pozas

Atsižvelgiant į tai, ką ką tik sužinojote, galite beveik atspėti, kad geriausios padėtys yra tokios, kurios maksimaliai stimuliuoja klitorį ar G tašką (arba abu!). Šios pozicijos apima:


 

Moteris viršuje

Ši padėtis suteikia geriausią G taško stimuliaciją, atsižvelgiant į varpos kampą. Ji taip pat gali judinti kūną tokiu būdu, kuris stimuliuoja klitorį.

Įėjimas iš nugaros

Ši padėtis nėra tokia puiki stimuliuojant klitorį, tačiau puikiai įsiskverbia ir stimuliuoja G tašką. Bet kuris iš jūsų gali pasiekti malonumą.

Sėdėjimas Partneriui atsisėdus ant kelių

Galima giliai įsiskverbti ir gerai stimuliuoti klitorį. Tai taip pat suteikia daug intymumo.

Pastebite, kad misionieriaus pozicijos nėra šiame sąraše? Vyrui sunku stimuliuoti klitorį, kai jis yra viršuje.

Norėdami ne tik sustiprinti pojūčius bet ir išbandyti įvairias intymias priemones, internetinėje parduotuvėje aistra.eu panaudokite kodą ORGAZMAS ir gausite 10 proc. nuolaidą visoms prekėms (išskyrus prezervatyvus ir elementus).

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite