Angle down Atgal

Kaip išsirinkti plieninę stogo dangą?

Renkantis bet kurią stogo dangą, nereikėtų atsižvelgti vien į dangos kvadratinio metro kainą.

Pirmiausia vertėtų sudaryti išsamią visų medžiagų ir darbų sąmatą. Suskaičiuoti reikia viską: pradedant medinei konstrukcijai reikalingų medžiagų ir darbų kaina, stogo dangos ir jos dengimo darbų kaina, labai svarbu įvertinti ir tai, kiek atsieis įvairūs priedai. Viską susumavus, lengva įsitikinti, kad stogo dangos lakštų kaina sudaro gana nedidelę dalį stogo sąmatoje, bet galutinė gera stogo išvaizda, ilgaamžiškumas ir garantijos, pasirinkus kokybiškesnę dangą, skiriasi akivaizdžiai.

Pavyzdžiui, „Ruukki 30“ kokybės klasės dangoms suteikiama 30 metų techninių ir 10 metų estetinių ypatybių garantija, o aukščiausios, t. y. „Ruukki 50 Plus“, kokybės klasės dangoms – net 50 metų techninių ir 20 metų estetinių savybių garantija.

Lietuvoje plieninės stogo dangos tapo neatsiejamos nuo kompanijos „Ruukki“ vardo. Ilgametė šios srities lyderė Skandinavijos ir Baltijos šalių regione visiškai kontroliuoja visą plieninės stogo dangos gamybos procesą. Įmonė turi savo metalo liejyklų Suomijoje ir Švedijoje, gamybai naudoja pažangiausius profiliavimo įrengimus, todėl gali pasiūlyti išskirtinę kokybę ir produkcijos asortimentą.

Metalistų g. 8E, Šiauliai

Tel. +370 415 20 080

www.ruukkistogas.lt

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite