Angle down Atgal

Kaip išsirinkti plaukų tiesintuvą?

Dažnai plaukų tiesintuvai gali sukelti neigiamus padarinius jūsų plaukams, tačiau visa tai priklauso nuo to, kokį tiesintuvą jūs pasirinksite naudoti. Didžioji dauguma itin pigių tiesintuvų labiau nudegina plauką, nei jį apsaugo. Nepaisant to, jog galiausiai vis tiek išeina tolygūs ir ištiesinti plaukai, jie gauna didžiulę žalą.

Siekiant apsaugoti savo plaukus, bet vis tiek norint turėti lygius, tiesintus ir gražiai atrodančius plaukučius, reikėtų ypatingai kruopščiai pasirinkti plaukų tiesintuvą. Būtina pasirinkti tokį tiesintuvą, kuris ne tik saugotų jūsų plaukus nuo tiesioginio karščio žalos, bet ir apsaugotų juos nuo lūžinėjimo, suteiktų plaukams žvilgesio. Svarbu nepamiršti, prieš pradedant tiesinti plaukus jais pasirūpinti ir naudoti priemones saugančias nuo karščio, jog plaukai nenudegtų ir nepradėtų trupėti. Žinoma, kaip visuomet, garbanotų plaukų merginos turi didesnės problemas, mėgindamos išsitiesinti plaukus.

Tikrai ne visi tiesintuvai yra pakankamai geri, jog sugebėtų ištiesinti ir ilgą laiką tokius išlaikyti, kuomet plaukai yra smarkiai garbanoti ir mėgsta priešintis visoms priemonėms. Tiesintuvas turėtų ne išimti, o sulaikyti jūsų plaukų drėgmę, leisdamas plaukams išlikti sveikiems ir neprarasti taip būtinos drėgmės savyje. Besirenkant teisintuvą ypač svarbu pasirinkti tokį, kuris turi automatinę išsijungimo funkciją. Pasitaiko tokių situacijų, kuomet iš skubėjimo, pamirštame išjungti prietaisą, ir nuo to gali kilti itin tragiška nelaimė.

Inbeauty plaukų tiesintuvai turi viską, ko jums gali prireikti. Plaukų tiesintuvai su šilko plokštelėmis, keratinu, infraraudonaisiais spinduliais – visi šie tiesintuvai yra tik geriausios kokybės, siekiantys apsaugoti plaukus ir išgauti jūsų trokštamą rezultatą. Itin stilingi ir naujoviški tiesintuvai pasirūpins jūsų plaukais, bet kokiu paros metu, dauguma jų turi automatinę temperatūros reguliavimo sistemą, tad galėsite nusistatyti temperatūrą tokią, kokią tik norite, taip pat tiesintuvai yra tik profesionalūs ir kokybiški, todėl galite būti užtikrinti ir jaustis saugūs, naudodami šiuos prietaisus ant savo plaukų. 

Išsirinkus tinkamą tiesintuvą, belieka mėgautis sveikais ir apsaugotais plaukais. Nelieka baimės tiesinti savo plaukus, kad ir kasdien, nes investicija į gerą plaukų tiesintuvą suteikia galimybę turėti tiesius plaukus visiems plaukų tipams, nepažeidžiant jų.

 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite