Angle down Atgal

Kaip išsirinkti odontologijos kliniką?

Kiekvienas pacientas savo sveikatą nori patikėti tik aukščiausią kvalifikaciją turintiems gydytojams, o Lietuvoje odontologijos klinikų ar kabinetų pasirinkimas yra didžiulis. Be abejo, visos gydymo įstaigos tvirtina teikiančios geriausias paslaugas. Tad kaip išsirinkti iš tiesų tinkamiausią odontologijos kliniką?

Aukštos kvalifikacijos specialistai

Ilgametė patirtis ir kasdien didėjantis noras padėti žmonėms leidžia užtikrinti, kad gydymo procesas būtų sklandus, profesionalus ir, žinoma, neskausmingas. Taigi vertėtų rinktis odontologijos kliniką, kurios gydytojų patirtį liudija įvairių mokymų ir kvalifikacijos kėlimo kursų pažymėjimai bei diplomai. Nuolat tobulėjantys ir savo žinias gilinantys odontologai gali išspręsti sudėtingas burnos sveikatos problemas ir užtikrinti komfortišką gydymą.

Visos odontologijos paslaugos 

Burnos sveikata rūpinasi daug specialistų. Labai svarbu, kad savo srities profesionalai dirbtų vienoje komandoje. Tik tokiu būdu gali būti užtikrintas greitas ir kokybiškas gydymas. Todėl rekomenduojama rinktis kliniką, kurioje yra atliekamos visos odontologinės procedūros: nuo nesudėtingo karieso ar dantų šaknų kanalų gydymo iki dantų implantacijos bei kitų chirurginių operacijų. 

Moderni įranga ir pažangūs gydymo metodai

Norint užtikrinti kokybišką gydymą, sklandų jo planavimą, svarbi ir moderniausia įranga. Šiuolaikinė odontologija neatsiejama nuo kasdien tobulėjančių skaitmeninių technologijų, pvz., intraoralinių skenerių, ar puikų matomumą užtikrinančių mikroskopų. Žinoma, itin svarbūs yra ir diagnostiniai tyrimai. Vertėtų rinktis kliniką, kurioje atliekamos ne tik dantų rentgeno nuotraukos, bet ir tūrinės kompiuterinės tomografijos tyrimai, reikalingi, pvz., chirurginių operacijų planavimui.

 

Maloni klinikos aplinka ir patogi lokacija

Vienas iš svarbiausių odontologijos klinikos tikslų yra  užtikrinti, kad pacientas jaustųsi laukiamas, o vizitas pas gydytoją būtų malonus. Estetiška aplinka ir paslaugus personalas padeda sukurti jaukią atmosferą, atsipalaiduoti. Be to, odontologijos klinika turėtų būti nesudėtingai pasiekiama ir bet kuria transporto priemone, ir pėsčiomis. Idealu, jeigu klinika įsikūrusi netoli Jūsų darbo ar namų, o gydytojų darbo laikas yra ilgas.

Rekomendacijos

Draugų, kolegų ar šeimos narių nuomonė bei patarimai gali padėti išsirinkti odontologijos kliniką. Svarbu paklausti, kokius įspūdžius paliko ir gydytojai, ir kiti komandos nariai bei aplinka. Artimų žmonių rekomendacijos padeda sukurti klinikos įvaizdį dar prieš pirmąjį vizitą. Kur kas maloniau apsilankyti pas gydytoją iš anksto žinant, kaip gali atrodyti pirmasis vizitas ir ko tikėtis po pirmųjų procedūrų.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite