Angle down Atgal

Kaip išsirinkti geriausią ventiliatorių?

Šiltuoju metų laiku tenka pasvarstyti, kaip būtų galima atvėsinti patalpų orą. Natūralu, kad pernelyg šiltose patalpose juntamas diskomfortas, todėl sumažėja darbingumas ir suprastėja savijauta.

Kad taip nenutiktų, verta pasirūpinti patalpų vėsinimui skirtais įrenginiais –Van2o siūlo rinktis iš itin gausaus ventiliatorių asortimento. Ši produkcija gali pasižymėti labai skirtingomis savybėmis, tad tuomet, jei dvejojate, kokius įrenginius vertėtų įsigyti, pravartu atsižvelgti į keletą svarbiausių kriterijų, kurie tikrai leis atrasti pačias palankiausias pasirinkimo galimybes.

Ką rinktis: šviestuvus ventiliatorius ar pastatomus įrenginius?

Šviestuvai ventiliatoriai atlieka kelias funkcijas: toks įrenginys efektyviai vėsina orą, yra puikus interjero elementas bei šviesos šaltinis. Toks prietaisas dažniausiai pasirenkamas tada, kuomet siekiama sutaupyti vietos: pastatomi ventiliatoriai kartais užima pernelyg daug erdvės, tad šis sprendimas gali būti iš tiesų palankus. Be to, šviestuvai ventiliatoriai nepučia šalto oro į konkrečią vietą, todėl oras yra vėsinamas visoje patalpoje. Vis dėlto, šie įrenginiai įprastai kainuoja brangiau nei pastatomi ventiliatoriai, ir gali būti naudojami tik tam tikrose konkrečiose patalpose: pastatomi ventiliatoriai gali būti perkeliami į tas patalpas, kuriose tuo metu būnate, o norint perkelti šviestuvus ventiliatorius gali kilti tam tikrų nepatogumų. Van2o parduotuvėje rasite ir vieno, ir kito tipo ventiliatorių pasirinkimą, tad turėsite galimybę išsirinkti būtent tokį įrenginį, kuris geriausiai pateisintų jūsų poreikius.

Svarbiausios ventiliatoriaus savybės

  • Ventiliatoriaus skersmuo: kuo didesnis yra ventiliatoriaus skersmuo, tuo didesniu spinduliu gali būti pučiamas oras, todėl įvertinkite, koks pasirinkimas galėtų būti optimalus;

  • Triukšmo lygis: nors šiuolaikiniai ventiliatoriai veikia ganėtinai tyliai, tačiau tokių įrenginių kaina įprastai yra didesnė. Jei šį įrenginį naudosite biure, ieškokite tokio ventiliatoriaus, kurio skleidžiamo triukšmo lygis būtų ne didesnis nei 60 decibelų;

  • Papildomos funkcijos: ventiliatoriai gali būti valdomi nuotoliniu būdu, gali būti nustatomas vėsaus oro pūtimo kampas, ir t.t.

Taip pat palanku pasidomėti, kokių gamintojų ventiliatoriai yra sulaukę geriausių įvertinimų bei nustatyti šiai įrangai skirtą biudžetą. Jei renkantis tinkamiausią ventiliatorių kiltų tam tikrų keblumų, pasitarkite su Van2o specialistais, kurie tikrai leis atrasti pačius geriausius pasirinkimus.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite