Angle down Atgal

Kaip galime padėti naujai išrinktam Lietuvos Prezidentui?

Tai yra Etaplius.lt skaitytojo nuomonė, už kurios turinį redakcija neatsako.

Tokiu klausimu kreipėsi vienas iš senjorų. Aš atsakiau, kad pagalba glūdi pilietiškume. Tada vėl kyla klausimas, o kas yra pilietiškumas?

Taigi jeigu norime padėti Prezidentui, tai į viską, ką mes matome: miškus, pievas, namus, ežerus ir upes – žiūrėkime kaip į savo turtą ir saugokime jį.

Pilietiškumas glūdi visur. Jeigu numetei degantį degtuką ar dar rūkstančią nuorūką eidamas mišku, ar per sausas žoles – jau ne pilietiški veiksmai. Juk taip gali kilti gaisrai, atnešantys didelius nuostolius. Tai visai valstybei ne į naudą. Numestas plastikinis maišelis ar koks popiergalis, kurie teršia mūsų aplinką, taip pat prieštarauja pilietiškumui.

Dar vienas svarbus pilietiškumo veiksnys, kai tu nepraeini pro esantį vieną ar kitą blogį. Jeigu nugirdai apie kokius nors piktus kėslus, kuriuos ruošia kokie piktadariai –pranešk atitinkamoms įstaigoms. Jeigu mes stengsimės būti tikrais savo valstybės piliečiais, tai lengva bus ir šalies vadovui.

Dar yviena blogybė – besaikis alkoholizmas. Nuo jo išyra šeimos, kenčia vaikai ir žūsta žmonės. Padaromi didžiuliai materialiniai nuostoliai.Tai baisi žaizda valstybės kūne. Todėl norėdamas būti tikru piliečiu, alkoholį aplenk. Praeik pro šalį.

Taigi, toks mano pilietiškumo supratimas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite