Angle down Atgal

Kada verta parduoti skolą?

Klientas nevykdo įsipareigojimo grąžinti skolą už jam suteiktas prekes arba paslaugas? Darbdavys nesumokėjo atlyginimo? O gal turite kitokį skolininką, kurio skolos grąžinimo prognozės ne itin šviesios? Neskubėkite panikuoti – jūs galite susigrąžinti savo pinigus, parduodami skolą profesionalams.

Kitoks skolos išieškojimo būdas

Skolą parduoti gali tiek fizinis, tiek juridinis asmuo. Skolų išieškojimo įmonės savo ruožtu gali nupirkti skolas, perimdamos visą su tuo susijusią riziką ir atsakomybę. Skolos pirkimas yra legalus teisinis procesas, kuriuo kitam fiziniam ar juridiniam asmeniui perleidžiama reikalavimo sumokėti skolą teisė. Nenuostabu, kad šis procesas reikalauja ypatingų teisės žinių ir specialaus pasirengimo, nes skolos pirkėjui būtina laikytis tam tikrų teisinių procedūrų.

Skolos pardavimas yra mažiau įprastas skolos išieškojimo būdas, kurį klientai dažniausiai renkasi tuomet, kai su skolininku nepavyksta susitarti gražiuoju, o nesumokėtus pinigus būtina susigrąžinti kuo skubiau. Vietoje to, kad nertumėte į ilgą teisminį mūšį, skolą tiesiog parduodate skolų išieškojimo įmonei. Tokiu būdu jūs nutraukiate visas ankstesnes sąsajas su skolininku, perleidžiate įpareigojimą atgauti skolą profesionalams, o patys galite džiaugtis jums priklausančiais pinigais.

Pirkdamos skolą, skolų išieškojimo įmonės atsižvelgia į kiekvieną individualią situaciją, skolininko finansinę padėtį, jo mokumą, bei pateikia geriausią įmanomą skolos pirkimo pasiūlymą. Juridiniam asmeniui patvirtinus skolos pirkimo pasiūlymą, jums bus sumokėta sutarta suma be jokių paslėptų mokesčių. Už skolos pirkimą mokamos sumos dydis priklauso nuo skolininko mokumo ir kitų reikšmingų faktorių.

Ko reikia norint parduoti skolą?

Viskas, ko reikia norint parduoti skolą, yra galiojantys skolą pagrindžiantys dokumentai. Tai gali būti skolos raštelis, teismo nutarimas, sąskaita faktūra, ranka surašytas susitarimas ir t.t.

Įdomu tai, kad Lietuvos Respublikos įstatymai leidžia parduoti skolą neinformuojant apie šį pardavimą paties skolininko ir neturint jo sutikimo. Gali būti sudaromos ir trišalės sutartys, tačiau tik tuomet, jeigu skolininkas sutinka. Vis dėlto, profesionalios skolų išieškojimo įmonės visuomet siekia, kad visos pusės liktų patenkintos rezultatu.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite