Angle down Atgal

Kada pirkti kalėdines dovanas internetu?

Netrukus prasidėsianti šventinė dovanų pirkimo karštligė neaplenks nė vieno. Norselektroninė prekyba ir padeda išvengti varginančio blaškymosi po prekybos centrus, kalėdinėmis dovanomis, ypač jei planuojama jų pirkti iš užsienio elektroninių parduotuvių, pradėti rūpintis pats laikas jau dabar.

Lapkričio ir gruodžio mėnesiai prekybininkams, paštui ir kurjeriams yra vieni darbingiausių metuose. Gruodžio mėnesį siuntų srautas išauga net iki 2 kartų.

„Šiandien lietuviams jau tampa įprasta kalėdinių dovanų ieškoti elektroninėse parduotuvėse, nes pirkimas internetu spartesnis, paprastesnis, jis reikalauja mažiau pastangų. Neiškeldami kojos iš namų žmonės prie savo kompiuterių ar mobiliuosiuose telefonuose gali stebėti į Kalėdų karštinę įsitraukusius viso pasaulio prekybininkus ir pasirinkti patraukliausius šventinius pasiūlymus.

Vis dėlto nepamirština, kad svetur įsigyti pirkiniai keliauja ilgiau, todėl svarbu įvertinti galimą jų pristatymo trukmę. Kalėdas švenčia visas pasaulis, todėl šiuo laikotarpiu stipriai padidėja tiek elektroninių parduotuvių, tiek paštų darbo krūvis. Be to, žiemą dėl prastų oro sąlygų, kai siaučiant pūgoms negali pakilti lėktuvai ar užpustomi keliai, gali vėluoti siuntų pristatymas. Tad kuo anksčiau užsisakysime pirkinių, tuo būsime tikresni, kad jie iki Kalėdų spės pasiekti adresatus.

Perkantiems lietuviškose elektroninėse parduotuvėse irgi rekomenduotume nedelsti, nes prieškalėdiniu laikotarpiu užtrunka siuntų paruošimas, o jeigu prekę norėsite grąžinti, prarasite dar daugiau laiko“, – teigė pašnekovas.

Tomas Bašarovas

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite