Angle down Atgal

Kada maisto papildai reikalingi ir kokius rinktis?

Maisto papildai – tai žmogaus mitybą papildantys elementai, kurie užtikrina pakankamą organizmui būtinų medžiagų kiekį. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad maisto papildai nėra maistas ar jo pakaitalas, tad juos būtina rinktis atsakingai. O dar geriau, jei papildų vartojimą derinsite su subalansuota pilnaverte mityba, aktyviu fiziniu krūviu bei sveika gyvensena. „Pasirinkus tokį derinį jūsų laukia stipri sveikata, kokybiškas miegas ir puiki išvaizda,“ – sako sveikatingumo ekspertas Andrejus Petruša.

Kada maisto papildai reikalingi?

Tikriausiai klausimas - „Ar man tikrai reikia vartoti maisto papildus, jei jaučiuosi sveikas ir kupinas jėgų?“ – kyla ne vienam. Jei tikrai taip jaučiatės, o visi atlikti tyrimai idealūs, maisto papildų jums vartoti nebūtina. Reiškia iš maisto reikalingų medžiagų gaunate tiek, kiek reikia jūsų organizmui. Tačiau būna, kad žmogus jaučiasi pavargęs, apatiškas, abejingas viskam. Jam trūksta energijos, kamuoja įvairūs negalavimai, nuolat puola peršalimo ligos ir virusai. Vadinasi organizmui trūksta naudingų medžiagų. Jūsų kasdieniame maiste jų mažai. Tokiu atveju reikia ne tik vartoti papildus, bet ir paįvairinti savo kasdienį racioną sveikais bei įvairiapusiais produktais.

Ar žinote, kad pakeitę mitybą, atsisakę cukraus bei panašių nesveikų produktų, galite patirti tikrų stebuklų? Yra tikrų pavyzdžių, kai kardinaliai savo mitybą pakeitę žmonės išsigydė net onkologines ligas. Vienas iš tokių -Virginijus Šaulys, savo išgijimo istoriją bei asmeninius patyrimus pasakojantis knygoje.

„Tereikia daugiau apie tai pasidomėti, paskaityti tam tikrą literatūrą ir pamatysite, kad atsisakius kai kurių mums visiškai nenaudingų ir nevertingų produktų, pakeitus juos sveikais, pastebimi stulbinantys organizmo pokyčiai į gerąją pusę,“ – pasakoja Andrejus Petruša.

Kokius maisto papildus rinktis?

„Tik kuo natūralesnius“ – pataria Andrejus. „Niekam ne paslaptis, jog gyvename vartotojiškoje visuomenėje, kur pelno siekimas bei noras kuo daugiau uždirbti skatina farmacijos bei maisto pramonės atstovus, tokį sveikatai naudingą produktą kaip maisto papildai, „praturtinti“ ne itin sveikais ir naudingais priedais. Tad reikia atidžiai žiūrėti ne tik, ką valgote, bet ir kokius maisto papildus vartojate,“ – kalba A. Petruša.

Beje, kalbant apie maistą, ar žinote, kad gera sveikata prasideda nuo gero virškinimo? Jūsų kokybiškai veikianti virškinimo sistema, reiškia maksimalų maisto medžiagų pasisavinimą. Lietuvoje sukurtas pažangios kompleksinės formulės BIYOMA® „Digestion Complex“ – unikalios sudėties aukščiausios kokybės maisto papildas virškinimui, kurio sudėtyje yra DigeZyme® patentuotas virškinimo fermentų kompleksas (veiksmingumas įrodytas klinikiniais tyrimais), taip pat Triphala („Trifala“) ekstraktas, imbiero ekstraktas, alijošiaus ekstraktas ir betaino hidrochloridas padės susitvarkyti virškinimo problemas. Vartodami vos 1 kapsulę per dieną, bent 3 mėnesius, tikrai pajusite pokyčius savo organizme. Tačiau kaip ir minėjome prieš tai, maisto papildas nėra maisto pakaitalas, tad greta to būtina pilnavertė mityba.

BIYOMA® maisto papildai

Ne tik „Digestion Complex“, bet ir visi kiti BIYOMA® maisto papildai savo sudėtyje neturi žinomų ir kai kuriuose kituose produktuose bei vitaminuose dažnai aptinkamų alergenų, tokių kaip:

  • pienas,

  • kiaušiniai,

  • riešutai,

  • kviečiai,

  • soja,

  • gliutenas,

  • GMO,

  • pridėtinis cukrus,

  • dirbtiniai konservantai ar dažikliai.

Todėl juos gali vartoti tiek veganai, tiek vegetarai ar į alergines reakcijas linkę žmonės.

„Aš pats asmeniškai gyvenu sveiką gyvenimą, atidžiai renkuosi ką valgyti ir kaip stiprinti savo organizmą. Todėl ir savo klientams norėjau sukurti kokybišką, natūralų ir kiek įmanoma sveiką produktą, kurio vertė būtų neabejotina,“ – paaiškina BIYOMA® prekės ženklo įkūrėjas bei sveiko gyvenimo būdo iniciatorius Andrejus Petruša.

 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite