Angle down Atgal

Kada Klaipėdoje atsiras tekstilės atliekų konteineriai?

Tekstilės atliekų konteinerių Klaipėdoje neliko dar 2020 metų pavasarį, kai pirmojo karantino metu bankrutavo šią paslaugą teikianti įmonė. Šiuo metu, pasak Klaipėdos miesto savivaldybės Aplinkosaugos skyriaus vedėjos Rasos Jievaitienės, dėl tekstilės atliekų tvarkymo uostamiestyje dar yra tariamasi.

Klaipėdoje nebelikus tekstilės atliekų konteinerių, uostamiesčio gyventojai itin aktyviai socialiniuose tinkluose diskutuoja, kur ir kaip galėtų tinkamai atsikratyti nebereikalingų drabužių. Pasak R. Jievaitienės, atliekų išvežimo paslaugas Klaipėdoje teikianti įmonė „Ecoservice“ pasisiūlė suorganizuoti tekstilės atliekų tvarkymo sistemą.

"Lietuvoje yra problema, kad nėra galutinio tekstilės atliekų tvarkytojo. Tai reiškia, jog ir surinkus atskirai, jų nėra kur dėti, o rinkti tam, kad nukeliautų į deginimą, mes tokio tikslo neturim.

„Ecoservice“ kuria tokią sistemą, bando būti galutiniu tekstilės atliekų tvarkytoju, tai viskas dabar priklausys nuo jų, ar jiems tai pavyks", - sakė R. Jievaitienė.

Praėjusią savaitę, pasak Aplinkosaugos skyriaus vedėjos, įvyko pasitarimas dėl tekstilės atliekų tvarkymo mieste ir Savivaldybė išsakė pageidavimą, jog tokia paslauga miestui nekainuotų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite