Jovita Baubonienė patenkinta savo darbu – klasė tapo ryški, įdomi.
Angle down Atgal

Kabinete – lyg Londone

Jovita yra anglų kalbos mokytoja, dirbanti Vaclovo Giržado progimnazijoje. „Puiki mokykla, geri vaikai, šaunus mokytojų kolektyvas“, – sako Jovita Baubonienė.

Jos klasę aplankėme prabėgus pirmai šių mokslo metų savaitei. O išgarsėjo mokytoja todėl, kad naujiems mokslo metams įrengė spalvingą anglų kalbos kabinetą. Galinė klasės siena papuošta piešiniais, vaizduojančiais žymiausias Londono vietas. Čia ir Tauerio bokštas su laikrodžiu, ir apžvalgos ratas, ir garsusis raudonasis dviaukštis autobusas.

Paprasta dvidurė spinta, išdažyta raudonai, pavirto telefono būdele. Klasės durys irgi originalios – jas puošia Jungtinės Karalystės vėliavos piešinys. Gražūs maži kareivėliai, kokius turistai mato prie karalienės rūmų, puošia skelbimų lentą. O puošni raudona lentynėlė su atskiromis angomis šalia mokyklinės lentos skirta moksleivių mobiliesiems telefonams pasidėti. Mokytoja atskleidė, kad darbo buvo pakankamai, o ruošti klasę šiems pokyčiams ji pradėjo jau pernai. „Atsiklausiau progimnazijos direktorės, gavau sutikimą bei pritarimą.

Mokykla suteikė priemones“, – pasakoja Jovita. Jai daugiausiai padėjo mama, kuri šia technika išpuošė ne vieną kabinetą. Abi moterys išbalino sienas, dažė spintą, piešė. Paklausta, kodėl taip stengėsi dėl klasės, Jovita patikino, kad norėjosi, kad kabinetas taptų jaukesnis, spalvingesnis. „Manau, kad ir vaikai džiaugiasi šiais pokyčiais. Tikiu, kad jie gerbs mūsų darbą, saugos piešinius“, – sakė jauna mokytoja. Mokytoja sako nesitikėjusi tokio dėmesio. Ji tiesiog į socialinius tinklus įkėlė foto, kaip atrodė klasė prieš ir po pagražinimų.

„Sulaukiau daug patiktukų. Džiaugiuosi, kad giria ir kolegos, bet svarbiausia, kad patiko mokiniams“, – tvirtino J. Baubonienė.

Autorės nuotr.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite