Angle down Atgal

Ką verta žinoti apie dantų implantus?

Dantų implantai operacijos būdu yra įdedami į žandikaulį. Implantų pagalba galima atstatyti kelių dantų defektus arba tvirtinti protezus. Implantai yra gaminami iš biologiškai suderintų medžiagų, kurios pritaikytos žmogaus organizmui. Dažniausiai implantų šerdis, kuri įsukama į žandikaulį yra pagamintas iš titano. Operacijos trukmė gali skirtis, bet dažniausiai vienos šerdies implantavimas trunka mažiau nei valandą. Gijimas trunka nuo trijų iki šešių mėnesių.

Renkantis dantų implantų operaciją yra svarbu susidėlioti ilgalaikį planą. Tai operacija, po kurios reikia atsakingos ir ilgos priežiūros. Kai po pirmos operacijos žaizda sugyja, yra daroma antra operacija. Dantų protezavimas yra ilgas procesas, todėl svarbu išsirinkti specialistus, kurie jus prižiūrės viso proceso metu. Gydytojai turi savo metodus, todėl pasidarius operaciją vienoje vietoje, geriausia ten ir pasilikti. Taip ne tik sutaupysite pinigų, bet ir būsite prižiūrimi tu pačių daktarų.

Dantų implantų priežiūra yra labai svarbi, o reguliarus apsilankymas pas daktarus bei burnos higienos procedūros pailgins implantų ilgaamžiškumą. Kasdienė priežiūra nesukelia jokių papildomų rūpesčių, todėl priežiūra nėra sudėtinga. Organizmas implantus priima nesunkiai, todėl nebūna jokių alerginių reakcijų. Tai yra itin sėkmingas gydymo metodas, statistiškai daugiau nei 95 procentai pacientų džiaugiasi rezultatais. Svarbiausia yra atsakingai išsirinkti specialistus, kurie prižiūrės jus nuo pradžios iki pabaigos.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite