Angle down Atgal

Ką reikėtų žinoti apie vaistažoles?

Jau nuo senų laikų vienas populiariausių įvairių ligų gydymo būdų yra vaistažolės. Būtent jomis buvo gydoma labai daug skirtingų lėtinių ligų, o taip pat ir įvairūs sezoniniai peršalimai. Visgi, net ir mūsų dienomis močiutės, gyvenančios kaime, dažnai pabrėžia kaip svarbu vasarą surinkti tinkamas žoleles bei jas išdžiovinus paruošti gydomąsias arbatas žiemai.

Daugelį metų žmonės išlaikydavo puikią sveikatą gerdami tam tikras vaistažoles, tad tikrai verta pasinaudoti jų teigiamomis savybėmis ir dabar.

Viena iš svarbiausių arbatų, kuri tikrai turėtų būti kiekvieno žmogaus namuose, yra mėtų. Ji ramina nervus, padeda susidoroti su stresu bei įvairiais nemaloniais nerimo simptomais. Mėtų arbata puikiai atgaivina ir tuo pat metu nuramina mūsų protą bei skatina koncentraciją. Ši arbata puikiai tinka tiek šaltuoju, tiek šaltuoju metų laiku. Vasarą ją galima patiekti šaltą, su ledukais ir citrina. Tuo tarpu, žiemą ji tikrai sušildys kiekvieną, geriantį ją su medumi.

Kitos labai svarbios vaistažolės, kurios turėtų būti kiekvieno žmogaus namų arbatos spintelėje – citrinžolė. Citrinžolė puikiai tinkama tais atvejais, kai žmogui trūksta energijos bei norisi tonizuojančio efekto. Iš šios vaistažolės pagaminta arbata suteikia daugiau energijos nei rytinis kavos puodelis, tad tikrai puikiai tinka tiems žmonėms, kurie jaučia nuolatinį nuovargį. Maža to, citrinžolės arbata yra labai skani, tad tikrai patiks daugeliui žmonių.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite