Angle down Atgal

Ką blogo tave verčia daryti tavo Zodiako ženklas?

Mergeles drasko pavydas, Ožiaragius – godumas, o Svarstykles – tuštybė... Kalbant apie nuodėmes, Zodiako ženklas labai svarbus. Ką blogo daryti mus priverčia mūsų Zodiako ženklas? 

Šaulys – svetimavimas

Šauliai yra linkę nuolat flirtuoti. Seksas jiems – pramoga, todėl šio Zodiako ženklo atstovams taip sunku išlaikyti ilgalaikius santykius. Nors Šaulys myli savo sielos draugą, jo akys nuolat „ieško“ flirto taikinių.

Žuvys - tinginystė

Žuvys yra geri žmonės, tik jų protas - debesyse. Kartais atrodo, kad jie gyvena savo sukurtame pasaulyje. O kadangi Žuvys visas dienas praleidžia svajodamos, žmonės jas palieka toli už nugaros nes siekia rezultatų. Šio žvaigždyno atstovai per gyvenimą juda labai lėtai, todėl yra itin tingūs.

Dvyniai – nesąžiningumas

Dvyniai turi bjaurų įprotį iškraipyti tiesą. Galbūt taip yra dėl to, kad jų Zodiako ženklas apjungia du asmenybės tipus vienu metu, arba dėl to, kad dvyniai susikuria kitokią įvykusios situacijos versiją. Dvyniams patinka apgaudinėti. Pagrindinė jų taisyklė – jei nori ką nors sugadinti, pameluok!

Vandenis - save paskelbęs viešpačiu

Vandenis mėgsta galvoti, kad skiriasi nuo kitų žmonių, nes pats Dievas jį sukūrė kitokiu. Jie visada kalba apie tai, kad jo viename mažajame pirštelyje yra daugiau smegenų, nei visų tų, su kuriais jis bendrauja. Ir tokie dalykai, kuriuos jis išsako garsiai, aplinkiniams atrodo itin keistai.

Vėžys - pirmenybę teikia kitiems žmonėms

Vėžiai nesuvokia laiko svarbos ir mano, kad jo mylimas žmogus -  prioritetas numeris vienas. Jam svarbiausia, kad partneris turėtų viską, ko reikia, ir kad jis visada būtų šalia. Vėžiui tai atrodo visiškai normalu, jis ignoruoja faktą, kad visiškai nebepagalvoja apie save. Jis pasirengęs visą savo gyvenimą paskirti mylimo žmogaus gerovei, todėl turi būti labai atsargus, prieš įsimylint. 

Ožiaragis - godumas

Ožiaragis nuolat su kuo nors konkuruoja. Jis visą laiką galvoja, kaip pranokti kitus ir uždirbti daugiau, nei jo kolegos. Bet jis net nenori leisti šių pinigų - viskas tik dėl pergalės ir pasididžiavimo pinigais prieš savo varžovus.

Liūtas – išdidumas, puikybė

Asmeniniuose santykiuose Liūtas - narciziškiausias, labiausiai save įsimylėjęs žmogus planetoje. Jis elgiasi natūraliai ir žino, kaip greitai ir lengvai sužavėti kitus žmones. Liūtas yra arogantiškas ir galvoja tik apie save, todėl kartais net jį mylintys žmonės nebenori su juo turėti nieko bendra.

Jautis – saiko stoka

Kalbėdami apie nepasisotinimą, galvoje turime ne tik maistą. Jaučiai yra narciziški žmonės ir galvoja tik apie tai, ko jiems prireiks net tolimoje ateityje. Šiems žmonėms trūksta saiko visame kame, įskaitant maistą, seksą, brangius automobilius ir kt.

Mergelė – pavydas

Mergelės visiškai nestabilios, kai reikia priimti sprendimus. Jos pačios nežino, ar nori tapti geresnės už kitus ir kaip to galima pasiekti. Jos trokšta, kad aplinkiniai joms pavydėtų, nuolat apie jas kalbėtų, ypač - potencialūs meilužiai. Tačiau Mergelės nežino, kaip iš tikrųjų mylėti.

Skorpionas – geismas

Geismas - didžiausia Skorpionų  nuodėmė. Taip yra dėl jo intymumo troškimo su visais aplinkiniais. Skorpionas moka sužavėti žmones savo kalba, priverčia juos įsiklausyti į kiekvieną žodį. Jam patinka daugelis žmonių, bet abipusiai į jo jausmus ne kiekvienas atsako. 

Svarstyklės - tuštybė

Gimusieji po šiuo ženklu domisi tik savo grožiu. Ir tol, kol jie mato savo gražų veidą veidrodyje, tol turi priežastį puoselėti kitokį gyvenimo būdą ir stilių. Nors šie žmonės daug laiko praleidžia žiūrėdami į savo paties atspindį, jie nesiliauja tobulinti ir savo vidinio grožio.

Avinas – įsiūtis

Avinas gali būti nenuspėjamas ir piktas. Jei tapsite Avino pykčio objektu, jūs tiesiog „neišgyvensite“. Šie žmonės gali būti ne tik labai atkaklūs, bet ir neįtikėtinai spontaniški. Ir šis spontaniškumas beveik visada sukelia problemų. Avinui reikia būti labai atsargiam, nes, išlaisvinę pyktį, jie gali kam nors rimtai pakenkti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite