Angle down Atgal

K. Meschino ir R. Daškevičius-Remis pasuko skirtingais keliais: mūsų situacijoje kaltų nėra

Viena gražiausių pramogų pasaulio porų tituluoti Karolina Meschino ir Remigijus Daškevičius-Remis pasuko skirtingais keliais. Žinią apie skyrybas šį savaitgalį oficialiai patvirtino pati pora.

Šeštadienį Karolina socialiniuose tinkluose pasidalijo jautria žinute. Mergina atviravo, kad jiedu su Remiu nusprendė savo santykiuose padaryti pertrauką.

„Jau porą mėnesių sklinda kalbos, reguliariai gaunu šimtus žinučių iš jūsų su klausimu: „Ar jūs vis dar kartu su Remiu?“, iš tiesų tai čia mano grybas yra, kad visad esu su jumis per daug atvira ir per daug rodau savo privatų gyvenimą, nes po to gailiuosi. Kai vyksta kažkas panašaus į skyrybas, nori nenori tenka skirtis ne dviese, o su visa šalimi, nes neišvengiamai apie tave rašys, kalbės, visiems įdomu, visi gyvena kartu su tavimi tavo gyvenimą ir nori įlysti tau į triusikus, pakritikuot, pasakyti: „sakiau tau, sakiau...“

Remis yra gražiausia ir tikriausia, kas man yra nutikę gyvenime, mes per šiuos pusantrų metų kartu visada neatsiplėšdami vienas nuo kito 24/7 patyrėme man atrodo daugiau negu kitos poros per 5 metus. Jis yra mano svajonių vaikinas ir dar daugiau. Tiesiog būna visokių gyvenime laikotarpių ir krizių, mūsų situacijoje kaltų nėra, mes jau porą mėnesių labai labai daug kalbamės ir analizuojame į kokį mes čia užburtą ratą esame įsisukę, nežinau, ar tai pertrauka, ar čia „Mercury ir Retrogade“ susuko visiems galvas, bet kol kas mes nusprendėme, jog mums geriau pabūti atskirai.

Galbūt pabuvę atskirai suprasime, kad negalime vienas be kito ir galų gale mus vėl likimas suves kartu ir grįšime vienas pas kitą. Mes gerai ir begalo šiltai sutariame, leidžiame laiką kartu ir su bendrais draugais, vienas kitą be galo mylime, galėčiau 5 dalių knygą parašyti apie tai kiek daug visko jaučiu...

Kol kas yra taip, kvailokai jaučiuosi, jog turiu teisintis kažkam, bet tiesiog pabodo kalbos už akių ir detektyvai. Gal tai dar net ne pabaiga. Išjungiu komentarų skiltį, nes noriu tik pozityvių emocijų, šiandien su Remiu varom į „Techtop“ apdovanojimus, laukia nereali diena!“, – socialiniame tinkle rašė Karolina.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite