Angle down Atgal

Jurbarke kalėdinės eglės puošimas prasidės nuo savaitgalio

Šios savaitės pradžioje į Dvaro parką atkeliavo artėjančių žiemos švenčių simboliu tapsianti žaliaskarė, už kurią turime būti dėkingi eglutę mūsų miestui padovanojusiems Jurbarko rajono Skirsnemunės seniūnijos Molynės kaimo gyventojams Editai ir Gintarui Alksniams.

Trejus metus Dvaro parke modernių konstrukcijų Jurbarko eglė patekdavo tarp gražiausių eglių Lietuvoje, tačiau jurbarkiečiams jau tas pats vaizdas pabodo – pasigirdo nuomonių, kad jau reikėtų kažko naujo. Tad šiemet Jurbarko seniūnija tradiciškai kreipėsi į gyventojus su prašymu padovanoti gražią eglę. Prašymas buvo išgirstas ir maždaug 8-10 metrų aukščio dovana atkeliavo į Dvaro parką.

UAB „Jurbarko komunalininkas“ Želdinių priežiūros vadovė Liljana Dragūnavičienė informavo, kad kalėdinės eglės puošimo darbai prasidės jau šį savaitgalį. Kalėdų eglutės įžiebimo šventė planuojama gruodžio 4-ąją, tad darbuotojai galės puošybai paskirti daugiau laiko. „Kalėdinė eglė šiemet bus kitokia, nei prieš tai buvusi. Įvardinčiau – klasikinė moderniai puošta eglutė“, – šypsosi L. Dragūnavičienė, sakydama, kad nenori per anksti išduoti visų paslapčių. „Taip, kaip šiemet puošime, dar nesame darę – pasitelksime šiuolaikines technologijas“, – palieka intrigą specialistė, iki galo taip ir neatskleisdama, kokį vaizdą pamatysime. Prasitaria, kad šiek tiek įsigyta naujų puošybos elementų. Visi nauji pirkiniai skirti Dvaro parke stovinčiai eglei ir kitoms miesto eglutėms.

Šiaip metais, planuojama, į miesto centrą sugrįš ir tradicinis „Kalėdinių eglučių parkelis“, kuris gruodžio 4-ąją įsikurs skverelyje, esančiame prie Vytauto Didžiojo bei Dariaus ir Girėno gatvių sankryžos. Jame bus galima pasigrožėti bendruomenių, įmonių ir organizacijų, moksleivių ir net privačių žmonių sukurtomis originaliomis Kalėdinėmis eglutėmis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite