Sportas2021 m. Kovo 7 d. 21:33

Juodas „Neptūno“ vakaras: iššvaistė 23 taškų persvarą ir krito Prienuose

Youtube.com stopkadras

167440

Klaipėdos „Neptūnas“ (8-15) pirmoje rungtynių pusėje turėjo net 23 taškų persvarą, tačiau ją ne tik iššvaistė, bet dar ir patyrė pralaimėjimą. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse svečiuose 66:72 (28:10, 18:15, 13:28, 7:19) nusileido Prienų „CBet“ (8-15) klubui.

Uostamiesčio klubas nuostabiai pradėjo susitikimą ir dar neįpusėjus pirmam ketvirčiui jau turėjo dviženklį pranašumą (16:6). Ties tuo „Neptūnas“ nesustojo ir dar kėlinio pabaigoje pasiekė ir 20 taškų persvarą (28:8).

Situacija nesikeitė ir antrajame kėlinyje, kurio metu klaipėdiečiai kelis sykius buvo įgiję 23 taškų pranašumą ir per ilgąją pertrauką pirmavo 46:25.

Tačiau antroje rungtynių pusėje viskas apsivertė aukštyn kojomis.

Egidijaus Dimšos ir snaiperių tempiami prieniškiai neturėjo problemų rinkdami taškus ir per 10 minučių panaikino beveik visą turėtą deficitą – 53:59.

Netruko „CBet“ ir galutinai pasivyti varžovus – dar neįpusėjus ketvirtajam kėliniui Dominykas Domarkas tritaškiu išlygino santykį (62:62).

„Neptūnas“ ypač strigo puolime ir net aštuonias minutes nepataikė metimų iš žaidimo, o kai Žygimantas Janavičius tą galiausiai padarė likus 16 sekundžių, išsigelbėti klaipėdiečiams nebeliko laiko – „CBet“ tuo metu jau pirmavo 69:64.

Bendrai per antrąją rungtynių pusę „CBet“ varžovams leido įmesti vos 20 taškų, kai per pirmuosius du kėlinius į savo krepšį praleido daugiau nei dvigubai daugiau – 46.

Trečiojo kėlinio pabaigoje pataikęs dvitaškį su Norberto Gigos pražanga, traumą patyrė „CBet“ kapitonas E.Dimša. Kol kas nėra aišku, kokio rimtumo trauma tai yra.

Pats E.Dimša ir tapo naudingiausiu komandos žaidėju – centras pelnė 13 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.

Po šios dvikovos „CBet“ ir „Neptūno“ komandos yra surinkusios po lygiai pergalių – aštuonias.

„CBet“: Egidijus Dimša 13 (9 atk. kam.), Dominykas Domarkas 12 (0/6 dvit., 4/5 trit.), Ignas Sargiūnas 11, Mindaugas Sušinskas 10.

„Neptūnas“: Matas Jogėla 14, Benas Griciūnas 10 (8 atk. kam.), Evaldas Šaulys, Simas Galdikas ir Džiugas Slavinskas po 8.