Angle down Atgal

Jubiliejų atšventusi aktorė Irena Liutikaitė pasveikinta Savivaldybėje

Birželio 3 dieną jubiliejinį gimtadienį šventė aktorė Irena Liutikaitė, jai sukako 70 metų. Šia proga Jubiliatę ir jos vyrą, ne ką mažiau nusipelniusį kultūrai fotografą Aleksandrą Ostašenkovą, vizitui pasikvietė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Atvykusius garbingus svečius pasitiko ne tik jis, bet ir Seimo Narys Stasys Tumėnas ir Valstybinio Šiaulių dramos teatro vadovas Aurimas Žvinys.

Priėmimas prasidėjo nuo oficialių sveikinimų, visi pasitikusieji menininkų porą išsakė gražių palinkėjimų, įteikė padėkas ir dovanas. Jubiliatė su vyru taip pat atsinešė dovanų - ne vieną gausiomis fotografijomis puoštą A. Ostašenkovo albumą. Po to, susėdus prie stalo, vyko šiltas pokalbis apie aktorės gyvenimą, jos karjerą ir susitikimą su savo vyru, Šiaulius anksčiau ir dabar.

Pati aktorė yra kilusi iš Kauno, tačiau ten ilgai neužsibuvo – su tėvu, kuris buvo kariškis, teko keliauti dažnai, porą metų net mokytis rusiškoje mokykloje Maskvoje. Šiauliuose ją visam laikui sulaikė vyras Aleksandras, čia jų bendra istorija prasidėjo 1976 metais.

Jubiliatė pasidžiaugė, kad gimtadienio proga gavo nemažai sveikinimų. „Aš niekada nemanau, kad man kas nors skolingas, kad kažkas privalo mane prisiminti, pasveikinti – pamanykit, pasenai vienais metais“ – šypsojosi jubiliatė – „tačiau tikrai malonu, kuomet tavo artimi žmonės, draugai, žmonės, kuriuos gerbi, tave prisimena, kad jie tave šiltai vertina, tai yra svarbu“.

Nuoširdžioje diskusijoje pažvelgta ir į dabartinius Šiaulius: kaip jie pasikeitė, kas tuose pokyčiuose džiugina. I. Liutikaitė su gailesčiu prisiminė keletoje miesto vietų iškirstus medžius, tačiau čia pat sulaukė paaiškinimo, kodėl kai kur senieji medžiai neišvengiamai turi būti pašalinti: dalis jų serga, o kai kuriuos vykdant didelės apimties projektą išsaugoti būtų tiesiog pernelyg sudėtinga, mat tai gali kainuoti labai brangiai: sunku didelius šaknynus apsaugoti vykdant darbus, taip pat iškyla keblumų tiesiant įvairias komunikacijas ir panašiai. Tačiau kiek ir kur įmanoma medžiai lieka, taip pat yra atsodinami. Aktorė pasidžiaugė savo pasivaikščiojimo takais ir ten randamu pavėsiu.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite