Angle down Atgal

Jotvingių gimnazijai vadovaus D. Vasiliauskas

Paaiškėjo Alytaus miesto savivaldybės skelbtas Jotvingių gimnazijos direktoriaus konkurso laimėtojas.

Ilgametį „jotvingių“ vadovą Kęstutį Miliauską pakeis Donatas Vasiliauskas. Pastarasis šiuo metu vadovauja savo 30-metį šiemet švenčiančiai Likiškėlių progimnazijai, kurios direktoriaus konkursą buvo laimėjęs 2016 m.

D. Vasiliauskas 2010 m. baigė Vilniaus pedagoginį universitetą, kuriame įgijo ekonomikos bakalauro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją, 2012 m. ekonomikos magistru tapo Mykolo Romerio universitete ir tais pačiais metais darbą kaip ekonomikos ir verslo vadybos mokytojas pradėjo Alytaus Putinų gimnazijoje. Šioje gimnazijoje 2013 m. jis inicijavo ir įkūrė Socialinio verslumo mokyklą, o 2015 m. tapo mokinių mokomųjų bendrovių (MMB) veiklą koordinuojančios „Lietuvos junior achievement“ Dzūkijos regiono vadovu bei MMB mugių Alytuje organizatoriumi.

D. Vasiliausko karjeroje yra nemažai svarių įvertinimų – Lietuvos metų mokytojo (2015 m.) ir Lietuvos investuotojų forumo metų ekonomikos mokytojo (2015 m.).

Naujasis Jotvingių gimnazijos vadovas per savo pedagoginę karjerą dirbo ne tik mokytoju, tačiau ir dėstytoju, 2014- 2016 m. Alytaus kolegijoje valdymo apskaitą, įmonių ekonomiką, mikroekonomiką bei makroekonomiką anglų kalba dėstė užsienio studentams.

Planuojama, kad iki gruodžio pradžios direktorių konkursai įvyks ir kitose Alytaus miesto švietimo įstaigose.

„Boružėlės“ lopšelis-darželis naująjį savo vadovą turėtų sužinoti spalio 10 d., Vidzgirio progimnazija – spalio 24 d., Suaugusiųjų ir jaunimo mokykla – lapkričio 21 d., o Dailės mokykla – gruodžio 5 d.

Konkursas turės būti skelbiamas ir Likiškėlių progimnazijos direktoriaus vietai užimti. Čia laikinai vadovaus viena iš pavaduotojų.

ATNAUJINTA

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalą informavo Alytaus miesto savivaldybė, Jotvingių gimnazijos direktoriaus konkurse dalyvavo vienas asmuo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite