Angle down Atgal

Joniškio moterų asociacija turi naują vadovę

Joniškio moterų asociacija apžvelgė praėjusių metų darbus ir išsirinko naują pirmininkę. Ataskaitą už asociacijos veiklą pateikė ilgametė jos vadovė Vilma Bartašienė, kuri neseniai pakeitė darbą ir gyvenamąją vietą – grįžo į gimtąjį Panevėžį.

Nuotoliniu būdu vykusio susirinkimo metu asociacijos narės patvirtino pirmininkės V. Bartašienės pateiktą ataskaitą ir patenkino jos prašymą atleisti iš užimamų pareigų. Iš nevyriausybinės organizacijos veiklos pasitraukus V. Bartašienei teko skelbti pirmininko rinkimus ir išsirinkti naują vadovą. Asociacijos narės vienbalsiai pasisakė už Vilijos Matijūnienės kandidatūrą. Jai sutikus dalyvauti pirmininko rinkimuose moterys balsavimo būdu išreiškė pasitikėjimą ir V. Matijūnienė buvo išrinkta naująją Joniškio moterų asociacijos pirmininke. Jos pavaduotoja tapo Gita Vilčiauskienė.

Naujoji asociacijos vadovė prie moterų organizacijos prisijungė 2018 metais ir visą laiką aktyviai dalyvavo organizacijos veiklose. V. Matijūnienė nenori dalyti pažadų ir sako, kad tegul apie ją ateityje kalba jos darbai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite