Angle down Atgal

Joniškės gatvėje užvirs remontas

Uostamiesčio Joniškės gatvėje netrukus turėtų prasidėti rekonstrukcijos darbai. Pirmasis rekonstrukcijos etapas buvo baigtas prieš beveik 6 metus.

Joniškės g. rekonstrukcijos antrojo etapo projekte numatyta rekonstruoti gatvę nuo Klemiškės g. iki Liepų g. ir Šienpjovių g. dalį, kuri dar nesutvarkyta. Atliekamų darbų vertė - 2,162 mln. Eur.

Darbų metu bus iš dalies uždarytas eismas.

Darbus per 14 mėnesių įsipareigojo atlikti rangovai UAB „YIT Lietuva“. Bendrovės vadovas Kęstutis Vanagas teigė, kad džiaugiasi, jog galės prisidėti prie miesto infrastruktūros kūrimo. Ši bendrovė atliko ir Pamario gatvės rekonstrukciją, darbus baigė anksčiau numatyto termino.

„Galiu užtikrinti, kad darbus atliksime kokybiškai ir laiku“, - ir šįkart žadėjo K. Vanagas.

Sutartį su rangovais pasirašęs Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis juokavo, kad nepraėjo nė 10 metų ir prasidės antrasis rekonstrukcijos etapas.

„Tik dabar pagaliau radome lėšų ir galimybių sutvarkyti iki galo šitą jungtį. Tai yra viena iš transporto susisiekimo jungčių, kuri veda į centrinę miesto dalį. Sutvarkyta gatvės infrastruktūra turėtų prisidėti prie gatvės pralaidumo. Tikimės, kad viena iš tokių jungčių bus, kuri veiks, nes kitais metais laukia nemažai iššūkių„, - kalbėjo G. Neniškis.

Pasak jo, dar tikimasi pradėti Baltijos prospekto ir Pajūrio gatvės Tauralaukyje rekonstrukcijos darbus.

„Turėsime pagaliau vieną sutvarkytą arteriją, kuria galės vykti eismas ir, tikėkimės, niekas nestrigs“, - vylėsi G. Neniškis.

Sutarties su rangovais pasirašyme dalyvavusi Paupių seniūnaitė Rasa Arcišauskienė domėjosi, kada tiksliau planuojama įrengti šviesoforą ir kokie dar kiti darbai bus atliekami.

Seniūnaitė Savivaldybės vadovams priminė, kad gyventojai laukia apšvietimo prie pėsčiųjų perėjų, autobusų stotelių paviljonų.

Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vedėjas Valdas Švedas sakė, kad bus klojamas naujas asfaltas, įrengiami pėsčiųjų takai ten, kur jų dar nėra, sankryžoje atsiras šviesoforai, taip pat - dvi naujos autobusų stotelės. Taip pat žadama pasirūpinti ir apšvietimu, ir perėjų saugumu.

Pirmasis Joniškės gatvės rekonstrukcijos etapas buvo baigtas 2013 m. rudenį.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite