Angle down Atgal

Jeigu ne pirmą kartą jus palieka vyrai, pradėkite gyventi pagal šias 9 taisykles

Tiesa, kad vyrai gali elgtis santykiuose kaip tikri kvailiai. Jie sugeba apsimetinėti geručiais tik tam, kad paskui galėtų mesti jus be paaiškinimų.

Žinokite, jeigu jus apgavo vieną kartą, jūs esate niekuo dėta. Bet jeigu jus apgavo antrą kartą, pati esate kalta. Jei sukaupėte daug neigiamos patirties su vyrais, tai problema veikiausiai glūdi jumyse.

Žinoma, kai kurie vyrai tikrai gali būti kvaili ar nedorėliai, bet jūs pati kalta, kad nesugebėjote atpažinti ir apsaugoti savo širdies. Tikriausiai atėjo laikas pradėti gyventi pagal naujas taisykles.

1. Visada statykite save į pirmą vietą.

Prisiminkite, kad jūs – savo laivo kapitonas ir atsakote už savo laimę. Jeigu jūs nekovosite už save, niekas kitas jumis nepasirūpins. Visada statykite save į pirmą vietą. Nelaukite, kad jis pradės teisingai su jumis bendrauti. Pati elkitės su savimi teisingai. Ir tai padės jam suprasti, kad jūs nepakęsite blogo elgesio su savimi.

Jeigu statysite save į pirmą vietą, jūsų širdis bus apsaugota, nes jis negalės be pastangų prie jos prieiti.

2. Neįsileiskite jo lengvai į savo pasaulį.

Vyrai mėgsta iššūkius. Jie iš prigimties linkę kovoti už moterį, kuri jiems patinka. Jūs galite atspėti, kas bus, jeigu jūs lengvai atsiduosite vaikinui. Būtent! Jis priims jus kaip duotybę. Jis niekada nevertins jūsų, nes jam neteko dėl jūsų kovoti.

Nebūkite bevertė. Visada laikykite savo galvą aukštai iškeltą ir kelkite vyrui griežtus reikalavimus. Kada nors pati sau už tai padėkosite.

3. Gyvenkite šiuo momentu.

Dauguma merginų, pradėjusios susitikinėti su vaikinu, iškart pradeda fantazuoti apie bendrą ateitį. Įsivaizduoja vestuves, vaikus. Kas būna tada, kai jos supranta, kad šalia visai ne tinkamas vyras? Todėl neprikurkite nebūtų dalykų, kad netektų per anksti nusivilti.

4. Neleiskite jam kontroliuoti jūsų santykių tempo.

Įsivaizduokite, kad jis kontroliuoja jūsų santykių vystymąsi. Jis tikriausiai nori visko dabar ir iškart, pageidautina be įsipareigojimų. Jeigu norite apsaugoti savo širdį, turite pati kontroliuoti santykių etapus.

5. Kreipkite dėmesį į poelgius ir tik į poelgius.

Kiek kartų patikėjote vyro žodžiais, net nesuabejodama dėl jo motyvų? Kiek kartų pamiršote atkreipti dėmesį į jo veiksmus ir darbus, tik klausėtės jo meilios šnekos? Dauguma moterų pamiršta, kad žodžiai nėra svarbiausias dalykas, kad ir kaip maloniai jie skambėtų. Tik poelgiai turi reikšmės.

6. Visada įsiklausykite į savo vidinį balsą.

Jeigu jaučiate, kad jūsų santykiuose kažkas negerai, tikriausiai taip ir yra. Visada įsiklausykite į savo vidinį balsą. Jis yra geriausias jūsų draugas, niekada nesumenkinkite jo reikšmės.

7. Pakeiskite savo įpročius.

Tarkime, jūs nuolat vaikštote į tas pačias vietas, kur sutinkate netinkamus vaikinus. Užuot pasimokiusios iš savo klaidų, toliau darote tą patį. Jeigu pastebite, kad istorija kartojasi, reikia pakeisti savo įpročius. Jie tiesiogiai susiję su jūsų laime. Nustebsite, kiek daug naujo galėsite sužinoti ir gauti, kai pakeisite savo įprastas vietas ir maršrutus arba dar ką nors, ką darote vienodai kasdien.

8. Neskubėkite mestis į naujus santykius iškart po ankstesniųjų pabaigos.

Jeigu norite pamiršti kokį nors vaikiną, neskubėkite užmegzti ryšių su nauju. Reikia duoti sau laiko. Laikas iš tikrųjų gydo.

9. Nesistenkite pateisinti vyro.

Jeigu jis elgiasi nederamai, nebandykite jo pateisinti. Atverkite akis ir drąsiai žvelkite į tiesą. Supraskite, jeigu jis nuolat taip elgiasi, vadinasi, yra nevertas jūsų. Jūs neturite jam gaišti laiko ir dar jo pateisinti.

Šaltinis: soulpost.ru

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite