Jaunimo futbolo rinktinė nugalėjo „Stumbro“ klubą

LFF nuotr.

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt

76995

Lietuvos jaunimo (iki 21 metų) futbolo rinktinė penktadienį sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes šiais metais. Kauno NFA stadione lietuviai padovanojo naujajam treneriui Donatui Vencevičiui debiutinę pergalę ir 2:0 palaužė Kauno „Stumbro“ klubą.

Rungtynės buvo žaidžiamos kiek kitokiu formatu, buvo sutarta dėl trijų kėlinių po 30 minučių. Dvikovoje D. Vencevičius išbandė beveik visus sudėties narius, išskyrus vartininką Titą Krapiką.

Jaunimo rinktinė rungtynes pradėjo užtikrintai ir jau 5-ąją minutę išsiveržė į priekį. Po gražios atakos kairiuoju kraštu Edvino Kloniūno smūgį blokavo gynėjas, bet kamuolys patogiai atšoko prie dešiniojo virpsto buvusiam Eligijui Jankauskui, kuris nesunkiai nuginklavo vartininką.

Jaunimo rinktinės senbuviai E. Jankauskas ir Svajūnas Čyžas kėlė nemažai problemų varžovų gynybos linijai, o po šio dueto pasirodymo 16-ąją minutę krito antrasis įvartis. S. Čyžas pasitaisė kamuolį prie baudos aikštelės prieigų ir jį gražiai užsuko į dešinį vartų kampą.

Vėliau „Stumbras“ suaktyvino savo atakas, tačiau rinktinė gynėsi užtikrintai ir neleido oponentams sukurti pavojingų progų pasižymėti.

Antrajame kėlinyje lietuviai įjungė aukštesnę pavarą ir galėjo įmušti daugiau įvarčių. 44-ąją minutę S. Čyžas baudos aikštelėje puikiai smūgiavo į vartus, bet „Stumbro“ kailį išgelbėjo sėkmingas vartininko Rodrigo Josviaki žaidimas.

Vėliau progų priešais vartus turėjo Ernestas Mockus ir Titas Milašius, tačiau jiems įmušti nepavyko.

Solidžiai besigynusi jaunimo rinktinė šventė pergalę 2:0, o antradienį (16 val.) Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione, Vilniuje, išbandys jėgas su bendraamžiais iš Baltarusijos.