Angle down Atgal

Jaunimo diena Širvintų paplūdimyje

Širvintose Tarptautinė jaunimo diena minima kasmet, tačiau šiemet ji buvo dar įdomesnė, patrauklesnė ir įspūdingesnė – nesutrukdė net tą dieną lijęs lietus.

Šventės organizatoriai – bendruomenė „Mūsų Širvintos“, jos pirmininkė Inga Vaickienė, jaunimo reikalų koordinatorė Kornelija Juškevičiūtė, Atviros jaunimo erdvės užimtumo specialistė Agnė Lazarevičiūtė. Daugybė šventės partnerių, draugų ir rėmėjų veikė išvien, kad jaunimas tą dieną turėtų galimybę išbandyti įvairias pramogas, patirti puikių įspūdžių.

Renginys prasidėjo ekstremalia Širvintų BMW klubo programa. Jaunuoliai galėjo pasivažinėti drifto automobiliu, suteikiančiu daug adrenalino. Pirmąjį pasivažinėjimą išbandė ir saugumo patikrą atliko Širvintų rajono savivaldybės vicemerė Janina Pažusienė.

Diskusijų zonoje savo gyvenimo istoriją, patirtį žurnalo leidyboje ir tolimesnius ateities planus jaunimui pristatė Edvinas Vitas – žurnalo „Individai“ įkūrėjas. O Gabrielius Tamošiūnas ir kūrybinė „Kolibri“ komanda pristatė audiovizualinį meną su dronais.

Jaunimą kvietėme išbandyti jėgas paplūdimio tinklinio, stalo teniso ir smiginio turnyruose. Sveikiname nugalėtojus:

Smiginio turnyras:

I vieta – Julija Judeikytė

II vieta – Liudas Gelažauskas

III vieta – Airida Pučinskaitė

Lauko stalo teniso turnyras:

I vieta – Rokas Karaliūnas

II vieta – Joris Vaickus

III vieta – Džiugas Janovskis

Paplūdimio tinklinio turnyras:

I vieta – komanda „Smagratis“

II vieta – komanda „Smiginis bus?“

III vieta – komanda „Meilės trikampis“

Visos šventės metu jaunimo laukė „Eurodesk“ staliukas, prie kurio jaunuoliai galėjo sužinoti apie mobilumo galimybes, išbandyti save simuliaciniame žaidime bei laimėti prizų. O kur dar bokso žaidimas, šaudymas iš lankų, nemokamos „WakeInk“ vandens pramogos pirmą kartą jas bandžiusiems.

Renginio kulminacija tapo viduramžių LT komandos stulbinantis ugnies šou, sužavėjęs pavojingais triukais, žmogaus ir ugnies formuojamomis figūromis.

Vėliau jaunus žmones šokti zumbą kvietė Kamilė Narkutė, iki pat išnaktų vyko diskoteka su DJ Stiopa.

„Sveikinu visus jaunus Širvintų rajono žmones Tarptautinės jaunimo dienos proga. Džiaugiuosi Jūsų aktyvumu, kūrybiškumu, idėjų gausumu. Linkiu kiekvienam būti drąsiam, žingeidžiam ir veržliam. Tegul kiekvienos dienos patirtys atveria vis naujas galimybes, o sunkumai veda teisingu keliu“ - susirinkusius sveikino jaunimo reikalų koordinatorė Kornelija Juškevičiūtė.

Organizatorių ir Širvintų jaunimo vardu dėkojame visiems draugams ir partneriams: už projekto finansavimą – Širvintų rajono savivaldybei, už nuolatinį palaikymą ir skatinimą įgyvendinti idėjas – merei Živilei Pinskuvienei ir Administracijos direktorei Ingridai Baltušytei-Četrauskienei. Už kūrybines idėjas – Daniui Trumpickui. Už dovanų kuponus bei nemokamas vandens pramogas dar nebandžiusiems – Širvintų „WakeInk“ parkui. Ačiū turnyrų teisėjams, Širvintų sporto centro treneriams Algimantui Kmitui, Gintautui Igliukui, Virginijai Lisevičienei. Ačiū Edvinui Eigeliui ir visam Širvintų BMW klubui bei atidarymo programos vairuotojams Irmantui Četrauskui, Laurynui Pakalniui, Evaldui Šavinskui. Nuoširdžiai dėkojame Širvintų rajono savivaldybės tarybos nariams Linui Šalkauskui ir Dariui Paliukėnui, UAB „Širvintų mediena“ vadovui Aidui Čiakui.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite