Angle down Atgal

„Jaunimo diena 2020“ Varėnoje

Kelerius metus Jaunimo dienos renginys, švęstas mūsų rajone, sugrįžo į Varėnos miestą. Rugpjūčio 14 d., Varėnos kultūros centro kiemelyje,  miestas septintąjį  kartą minėjo Tarptautinę jaunimo dieną. Į šventę susirinko gausus būrys energija bei entuziazmu trykštančių jaunų žmonių.

Šventės atidaryme Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta sveikino susirinkusius, linkėjo dažniau  burtis į tokius renginius, imtis iniciatyvos ir tikėti savo jėga. Vėliau meras davė startą jaunimo linksmybėms, kurių tikrai netrūko.

Jaunimas šėlo klausydamas taip jų dievinamų atlikėjų – „Mad Money“ ir „Jessica Shy“. Po koncerto po atviru dangumi visi galėjo pasižiūrėti festivalio „Kino pavasaris“ filmą „Disko“.

Jaunimo dienos šventės organizatorė Varėnos rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Daiva Grigėnė pastebėjo, kad ankščiau Jaunimo šventėje susirinkdavo įvairaus amžiaus publika, o šiais metais dominavo jaunimas. D. Grigėnė dėkoja Varėnos kultūros cento darbuotojams už įgarsinimą, puikų apšvietimą,  Varėnos viešajai  bibliotekai už pripučiamą kino filmo ekraną, renginių organizatorių ir vedėjų būrelio „Impro“ nariams (vadovė Irena Čeplikienė) už sukurtą šventinę renginio nuotaiką.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite