Jaunieji Jonavos krepšininkai šiemet nukeliavo iki pat U15 finalinio ketverto

Kaunas

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt

178481

Jonavos kūno kultūros ir sporto centro krepšinio skyriaus auklėtiniai šiemet nukeliavo iki U15 finalinio ketverto , kuris birželio 9-10 dienomis vyko Jonavos sporto arenoje.

Į ketvertą be jonaviečių pateko Vilniaus Sostinės krepšinio mokyklos III komanda , Kauno Tornado krepšinio mokykla ir Gargždų sporto centro krepšininkai. Pirmajame pusfinalyje susitiko Garždų komanda su Sostinės III, pergalę šventė Gargždai. Antrajame - Jonavos KKSC krepšininkai su Tornado KM išplėšus pratęsimą ir jame laimėjus jonaviečiai pateko į finalą. Kitą dieną vyko mažasis ir didysis finalai bei kovos dėl medalių. Tornadiečiai iškovojo 3-vietą, Jonavos krepšininkai iškovojo 2-vietą, čempionais tapo Gargždų sporto centro krepšininkai, kurie patenka ir kitais metais rungtyniaus į A divizione. Jonavos krepšininkų dar laukia peržaidimo rungtynės su Šiaulių komanda dėl patekimo į A divizioną kuriame rungtyniauja 12 stipriausių Lietuvos moksleivių komandų.

Finalinio ketverto metu buvo renkamas finalo ketverto simbolinis penketukas į kurį pateko jonaviečių komandos kapitonas Mantas Gezevičius.

Apdovanojimus įteikė moksleivių krepšinio lygos vadovas Irmantas Birbalas, rungtynių direktorė Giedrė Stankevičienė ir Jonavos kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia Venckevičienė.

Džiaugiamės ir didžiuojamės sporto centro krepšinio skyriaus auklėtiniais ir jų treneriu Tomu Kepežinsku. Dėkojame už aukštus sportinius rezultatus ir stropų bei atsakingą darbą ugdant jaunuosius krepšininkus.