Angle down Atgal

Jaunai šeimai Utenoje – iki 39 100 eurų

Be valstybės teikiamos didžiausios paramos jaunoms šeimoms – 26 100 Eur pirmajam būstui įsigyti, Utenos rajono savivaldybė prie jaunos šeimos gerovės pasiryžusi prisidėti dar iki 13 000 Eur.

Ar jūs kada nors svajojote gauti paramą jaunoms, tris vaikus auginančioms šeimoms, pirmojo būsto įsigijimui iki 7 500 Eur ir iki 13 000 Eur paramą statant pirmąjį būstą? O gal jus vilioja galimybė pasinaudoti parama būsto nuomai – 30 Eur už kiekvieną asmenį nuomojantis būstą mieste ar 40 Eur nuomojantis būstą kaime? Kiekvienai šeimai pravers ir šeimos nuolaidų kortelė, kortelė pirmokams kanceliarinėms prekėms įsigyti ar 200 Eur išmoka gimus kiekvienam naujagimiui bei 150 EUR vertės naujagimio kraitelis.

Uteniškiai jau sėkmingai naudojasi minėtomis lengvatomis, finansuojamomis Utenos rajono savivaldybės (toliau – savivaldybė) biudžeto lėšomis. Lengvatos yra numatytos savivaldybės Šeimos stiprinimo tvarkos apraše.

Jaunos, tris vaikus auginančios šeimos, papildomai iš valstybės biudžeto pagal Paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymą gali tikėtis dar iki 17 400 Eur paramos, pagal Finansinės paskatos pirmąjį būstą įsigyjančioms šeimoms įstatymą – iki 26 100 Eur paramos ir 15,36 Eur kiekvienam asmeniui būsto nuomai pagal Paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymą.

Ir tai dar ne viskas. Už atliktus apdailos ir remonto darbus, turėdami tai įrodantį dokumentą, deklaruodami pajamas galite pasinaudoti lengvata ir susigrąžinti dalį sumokėto GMP (gyventojų pajamų mokesčio) – iki 400 Eur.

Primename, kad jauna šeima yra šeima, kurioje kiekvienas iš sutuoktinių yra ne vyresni kaip 40 metų, taip pat šeima, kurioje motina arba tėvas yra ne vyresnis kaip 40 metų ir vienas augina vieną ar daugiau vaikų.

Utena, pasiskelbusi L tašku, yra laimės ir laimingų žmonių miestas. Jaunai šeimai tai yra pati geriausia vieta Lietuvoje gyventi ir auginti vaikus, dėl to miestas tampa vis didesniu jaunų šeimų traukos centru. Utena garsėja ne tik pramone, bet ir parkais, ežerais, fontanais, įgyvendinama žaliojo miesto strategija.

Norinčiuosius pasinaudoti Šeimos stiprinimo apraše numatytomis lengvatomis jaunoms šeimoms, kviečiame kreiptis į Utenos rajono savivaldybę (Utenio a. 4), tel. (8 389) 48 697, (8 389) 61 628.

Smulkesnę informaciją sužinosite paramos šeimai tvarkos apraše: https://utena.lt/index.php/seimai

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite