Angle down Atgal

Jau šį sekmadienį – „Šiaulių dviračių diena“!

Devintąjį kartą Šiaulių miesto sporto entuziastų organizuojamos plento dviračių lenktynės tradiciškai vyks paskutinį liepos sekmadienį – liepos 28 d.

„Šiaulių dviračių diena“ šiais metais įsikurs naujoje erdvėje – prie Talkšos ežero, kur po varžybų dalyviai galės surengti piknikus. Ežero pakrantė – taip pat patogi vieta vaikų rungtims ir pramogoms.

Čia bus galima mėgautis ir vandens pramogomis, užkąsti „FOX Spot“ kavinėje. Šiauliečiai ir miesto svečiai, užsiregistravę grupėje „Minkime kartu“, draugiškai mins 7 km simbolinį lenktynių ratą. Iki liepos 22 d. užsiregistravę „Minkime kartu“ grupės dalyviai gaus vardinius numerius ir atminimo ženklelius, rėmėjų saldėsių.

Kviečiami ir įmonių kolektyvai jungtis į komandas. Komandos, išsiskiriančios savo apranga ir masiškumu, bus apdovanojamos rėmėjų prizais. Tai puiki galimybė ne pasivaržyti, o aktyviai, sportiškai praleisti laiką su kolektyvo nariais.

Apdovanojimai komandoms įspūdingi, pradžiuginsiantys bet kurią komandą: I vietos prizas – dviratis, II ir III – Šiaulių vandenlenčių parko „FOX Spot“ pramogos bei kvietimas į pažintinę treniruotę „SunCity Crossfit“ klube.

Talkšos ežero pakrantė virs dviračių ir sporto mėgėjų miestu, kuriame bus įrengtos sporto aikštelės, visiems bus galima išmėginti savo jėgas. Vaikų lauks įvairios sporto pramogos, kurias organizuos ir ves sporto centro „Dubysa“ treneriai.

Vienintelio Šiauliuose „SunCity CrossFit“ sporto klubo treneriai ves parodomąją treniruotę, kvies jungtis ir išbandyti jėgas specialiose užduotyse.

Varžybų trasoje budės gausus policininkų būrys, savanoriai.

Šiauliečiai kviečiami dalyvauti lenktynėse, palaikyti dviratininkus, o vėliau draugiškai leisti laiką prie Talkšos ežero.

Net jeigu dviratis skaičiuoja ne pirmus metus, jį puošia ne varžybų numeris, o krepšelis su sodo reikmenimis ar vaikiška kėdutė – širdyje esi dviratininkas. Todėl privalai dalyvauti Šiaulių dviračių šventėje!

Varžybų programa

9–13 val. – dalyvių registracija, startinio paketo išdavimas;

10.45 val. – mažųjų dviratininkų, vaikų startas;

11 val. – „Minkime kartu“ grupės startas;

11.30 val. – B distancijos startas (63 km);

11.32 val. – C distancijos startas (35 km);

13.30 val. – A distancijos startas (98 km);

16 val. – apdovanojimai.

Prizai

* 1 000 Eur nugalėtojui („S-Sportas“, UAB „Sidabrinis medis“, sporto centras „Dubysa“);

* dviratis – I vietos komandai laimėtojai;

* „FOX Spot“ pramogos II–III vietos komandai laimėtojai;

* pažintinė treniruotė „SunCity CrossFit“ sporto klube.

Distancijos

* A distancija 14 x 7 km –98 km visiems dalyviams ir sporto komandoms;

* B distancija 9 x 7 km – 63 km visiems dalyviams ir sporto komandoms;

* C distancija 5 x 7 km – 35 km visiems dalyviams, MAXI ir įmonių komandoms;

* „Minkime kartu“ 7 km – vienas ratas visiems dalyviams.

Daugiau informacijos – www.dviraciulenktynes.lt.

Etaplius.lt informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite