Angle down Atgal

Įvardinti trys galimi nauji ministrai

Premjero patarėjas Skirmantas Malinauskas atskleidė potencialius kandidatus į susisiekimo, vidaus reikalų bei žemės ūkio ministrų postus. Pasak S. Malinausko, susisiekimo ministru siūlomas Vladislavas Kondratovičius, vidaus reikalų – Jaroslavas Narkevičius, o žemės ūkio ministro postui siūloma Andriaus Palionio kandidatūra.

Vis dėlto S. Malinauskas pažymėjo, kad šie kandidatai gali keistis.

Seimui antradienį balsavimo metu pareiškus palaikymą premjerui Sauliui Skverneliui, šis taip pat sakė, kad Vyriausybėje keisis mažiausiai trys ministrai. Pasak jo, tokiu atveju Seimui nereikės iš naujo balsuoti dėl Vyriausybės programos.

„Niekur nėra numatyta, kad turėtų būti balsuojama dėl Vyriausybės programos, net ir keičiantis daugiau nei pusei Ministrų (kabineto. - ELTA), tiesiog yra procedūros, numatytos Seimo statute, kas turi būti padaryta, tai, jeigu bus pasirinktas toks kelias, tai bus pristatyti nauji ministrai, pusės valandos diskusija ir įgaliojimų grąžinimas, Seimas balsuos“, - ministrų skyrimo procedūras Seime aiškino ministras pirmininkas, pridūręs, jog kandidatus prezidento Gitano Nausėdos pritarimui pateiks artimiausiu metu.

Šiuo metu V. Kondratovičius eina Kelių ir oro transporto politikos grupės vadovo pareigas Susisiekimo ministerijoje, J. Narkevičius yra Lenkų rinkimų akcijos – krikščioniškų šeimų sąjungos narys, o A. Palionis yra Seimo socialdemokratų darbo frakcijos seniūnas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite