Angle down Atgal

Įteikti naujagimių kraiteliai

Liepos 5-ąją Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, Socialinės paramos skyriaus Socialinių paslaugų poskyrio vyr. specialistė Aistė Naruškevičiūtė, viešosios įstaigos (VšĮ) „Ukmergės šeimos centras“ laikinai direktorės pareigas einanti Jurgita Vijūne bei šio centro socialinė darbuotoja Tautvilė Rubliauskienė įteikė naujagimio kraitelius birželio mėnesį gimusiems mažiesiems ukmergiškiams. Taip pat buvo pasveikintas ir vienas gegužę pasaulį išvydęs naujagimis.

Atsiimti savivaldybės dovanos atvyko 10 mergaičių: Gabrielės, Emilijos, Aušrinės, Barboros, Gabijos, Justinos, Junos, Vakarės, Adrijos ir Vanesos bei 8 berniukų: Dominyko, Ado, Kajaus, Kristupo, Jokūbo, Karolio ir dviejų Jonų tėveliai.

Meras R. Janickas visiems jiems palinkėjo išauginti pilietiškus, dorus, laimingus vaikus, kurie garsintų gimtąjį kraštą savo talentais, prasmingais darbais.

VšĮ „Ukmergės šeimos centras“ atstovės trumpai pristatė centro veiklą, papasakojo apie artimiausius planuojamus renginius ir kt.

Primename sąlygos savivaldybės dovanojam naujagimio kraiteliui gauti. Jos yra dvi: abu jo tėvai arba vienas iš jų (jei yra vienišas/a) turi būti deklaravę savo gyvenamąją vietą Ukmergės rajone ir faktiškai čia gyventi, kūdikio gyvenamoji vieta taip pat turi būti deklaruojama Ukmergės rajone.

Ukmergės civilinės metrikacijos skyriuje šių metų birželio mėnesį yra užregistruoti 29 naujagimiai: 12 berniukų ir 17 mergaičių. Iš jų 9 pasaulį išvydo užsienyje ( 4 – Jungtinėje Karalystėje, po vieną - Airijoje, JAV, Švedijoje, Vokietijoje, Rusijoje).

Nuotraukas rasite ČIA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite