Angle down Atgal

Įtarimai dėl girtumo nepasitvirtino: vairuotojai sustreikavo sveikata

Pirmadienį pareigūnai gavo pranešimą apie Šiaulių r., Aleksandrijoje, po kelią įtartinai manevruojantį automobilį ir galimai neblaivų vairuotoją. Gyventojai pranešė, kad mašina buvo išvažiavusi į priešpriešinio eismo juostą, grįžusi į savo juostą kliudė bortelį ir prakirto padangą, savo socialinio tinklo paskyroje skelbia Šiaulių apskrities policija.

„Atvykę pareigūnai rado automobilį sustojusį, o už vairo į aplinką sunkiai reaguojančią moterį. Alkoholio kvapo nesijautė, buvo iškviesti medikai.

Paaiškėjo, kad moteris visiškai blaivi, o sveikata stipriai pablogėjo galimai dėl cukraligės. Vairuotoją išsivežė medikai.

Liko galvosūkis, ką daryti su likusiu automobiliu. Nuspręsta pakeisti padangą, tačiau pareigūnai neturėjo būtent tam automobiliui tinkamų raktų, todėl susistabdė pravažiuojantį tokios pat markės automobilį įrankiams pasiskolinti. Vairuotojas buvo toks malonus, kad pats puolė padėti keisti padangą. Automobilį pareigūnai nuvarė netoli gyvenantiems moters artimiesiems.

Į nelaimės vietą patekusi moteris vėliau susisiekė su pareigūnais ir dėkojo už pagalbą, malonų bendravimą ir tai, kad pasirūpino jos automobiliu,

Tad neskubėkime teisti, kartais ne viskas yra taip kaip atrodo. Vairuotojai, kuri, manoma, buvo girta, iš tikrųjų labai reikėjo medikų pagalbos“, – rašoma policijos pranešime.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite