Angle down Atgal

Įtariama, muštynes sukėlęs neblaivus vairuotojas apvirto griovyje

Pasieniečiai ir policijos pareigūnai Vilniaus rajone ieškojo, įtariama, muštynes sukėlusio neblaivaus vairuotojo. Šis spruko „Chrysler Voyager“ automobiliu, apsivertė griovyje, iškrito iš mašinos ir buvo jos prispaustas.

Vilniaus rajono Mickūnų miestelyje įsikūrusioje Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus rinktinėje gautas pranešimas: įtariama, neblaivus vyras šalia vienos Mickūnų parduotuvės sukėlė muštynes ir iš įvykio vietos pasišalino „Chrysler Voyager“ automobiliu.

Ieškoti šios mašinos iškart išskubėjo Vilniaus rinktinės Specialiosios paskirties užkardos pareigūnai. Su įvykio liudininku pasieniečiai pradėjo šukuoti miestelį ir jo apylinkes. Į paiešką įsitraukė ir policijos pareigūnai. Netrukus ieškomas automobilis buvo rastas apvirtęs griovyje Vilniaus rajono Skaisterių gyvenvietėje, esančioje maždaug už 10 kilometrų nuo Mickūnų. Įtariama, kad verčiantis automobiliui jo vairuotojas iš mašinos iškrito. „Chrysler Voyager“ jam prispaudė ranką.

Pasieniečiai bei policijos pareigūnai kartu su susirinkusiais vietiniais gyventojais vairuotoją išlaisvino.

Paaiškėjo, kad tai buvo 40-ies Vilniaus rajono gyventojas. Jis buvo perduotas į įvykio vietą atvykusiems medikams. Įvykį tiria policijos pareigūnai.

VSAT informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite