Angle down Atgal

Italų pareigūnai konfiskavo smėlį, turistams bandant jį išsivežti iš Sardinijos

Kelios dešimtys turistų Sardinijoje turės brangiai sumokėti už bandymus kaip suvenyrą parsivežti paplūdimio smėlio ar kriauklių.

Italijos žiniasklaida šeštadienį pranešė, kad pareigūnai pastarosiomis dienomis Viduržemio jūros saloje 41 asmeniui skyrė iki 3 tūkst. eurų siekiančias baudas už bandymus iš Sardinijos išsivežti apie 100 kilogramų smėlio, kriauklių ir paplūdimio akmenų.

„LaPresse“ naujienų agentūros teigimu, kai kuriais atvejais turistai internete jau ėmėsi pardavinėti paplūdimio grobį, maitindami klestinčią nelegalių suvenyrų rinką.

Sardinijos oro uostuose ir uostuose smėlio, kriauklių ir akmenų maišai konfiskuoti, remiantis 2017-aisiais priimtu vietos įstatymu, numatančiu baudas nuo 500 iki 3 tūkst. eurų. Konfiskuotą smėlį, kai tik buvo įmanoma, pareigūnai atgabeno atgal į paplūdimius.

Įstatymu siekiama užkirsti kelią milijonams turistų vogti smėlį ir kriaukles iš švarių Sardinijos paplūdimių, garsėjančių visoje Europoje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite