Angle down Atgal

Įspėja tėvus: neaiškus asmuo bando prisivilioti vaikus

Pietinėje Klaipėdos miesto dalyje – nerimas tėvams. Susirūpinusi mama pranešė, kad ketvirtadienį, Mogiliovo gatvėje, juodos spalvos autobusiuke buvęs nepažįstamas vyriškis bandė įkalbėti jos dukrą lipti į transporto priemonę. Apie įvykį jau pranešta policijai.

Su mama susisiekusi dukra pasakojo, kad vyriškis prisistatė „mamos draugu“. Tačiau mergaitė nepasimetė ir į nepažįstamą automobilį nelipo.

„Kaip tik iš darbo važiuoju pasikalbėti su dukra, nes telefonu daug detalių nepapasakojo. Dukra išsigando, pranešiau policijai. Dukra pasakojo, kad prie jos privažiavo juodos spalvos mikroautobusas.

Jame sėdėjęs vyras pasakė: „Sėsk į mašiną, esu tavo mamos draugas. “ Dukra pasakė, kad mama tokių draugų neturi ir nuėjo. Vakar prie mano draugės dukros taip pat buvo privažiavęs autobusiukas. Siekiame išsiaiškinti, ar tai tas pats asmuo“, – sakė susirūpinusi mama.

Policija patvirtino, kad sulaukė pranešimo apie incidentą, susijusį su nepilnamete mergaite. Įvykio aplinkybės – tikslinamos.

Klaipėdos policijos pareigūnai prašo, kad būtumėte budrūs ir dar kartą primintumėte vaikams saugaus elgesio gatvėje ir bendravimo su nepažįstamais asmenimis taisykles.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite