Angle down Atgal

Išdrįsk pamatyti muziką Šiauliuose

Jau šiandien - gegužės 18 d. (šeštadienį) nuo 12 iki 22 val. Šiaulių bulvare, prie Talkšos ežero ir kavinės “Vytauto76“ Jūsų lauks įspūdinga GATVĖS MUZIKOS DIENA, kuri patiks ne tik dideliam, bet ir mažam.

Šiais metais Gatvės muzikos dienos šūkis – „Pamatyk muziką“.

Mieste numatomos šios veiklos:
1.GROJIMAS – miesto bulvare, dalyvių žemėlapis www.gmd.lt
2. EKSKURSIJA – „Skambantys Šiaulių grafičiai“. Nuo 13 val
3. GAMYBA – 12-15 val. pasigamink marškinėlius su išskirtinai Gatvės muzikos dienai Šiauliuose sukurtu logotipu. Dirbtuvės vyks Fotografijos muziejaus kieme įsikūrusioje 121 studijoje (Tilžės g 168-1, vidinis kiemas).
4. TATUIRUOTE – 12-17 val. šventės metu bus galima užsidėti laikiną tatuiruotę su „Matau muziką“, dėkojame „Laurema“, prie Kaštonų alėjos.
5. DIRBTUVĖS – 15-18 val. kartu su „Smaragdo miškas“ Kaštonų alėjoje vyks milžiniškų muilo burbulų, būgnelių dirbtuves, taip pat mokys žongliruoti šiuolaikiniais žaislais.
6. DRUM2GETHER – 18 val. Smaragdo miško ir DJ SAGA muzikinis „džemas“, atsinešti savo muzikos instrumentus ir vienu ritmu skleisti muziką miestui.
7. BATUTAS – visą dieną pramoga mažiesiems netoli Kaštonų alėjos.

TRUMPAI APIE NUMATOMAS VEIKLAS:

EKSKURSIJA „Skambantys Šiaulių grafičiai“

Renginio nuoroda:

https://www.facebook.com/events/590947981390879/


TATUIRUOTĖS - piešiniai ant sienų - pasakoja praeities ir dabarties istorijas. Išgirsti jas, lydimi gatvės muzikantų melodijų, galėsite šį šeštadienį (05.18).

Susitikime 13 val.prie Šiaulių dailės galerijos (Vilniaus g. 254), iš kurios ir atėjo idėja įprasminti piešinius ant sienos, suteikti jiems praeities istorijų ir naujų ženklų galią. Tarptautinio grafičių meno plenero „Saulės pagrobimas“, festivalio „Enter“, „Šiaulių naktų“ suburti menininkai kuria naują miesto vaizdą ir koduoja prasmes, kurias mėginsime perskaityti, o gal net išgirsti.

Pasidairysime bulvare, užsuksime į Amfiteatrą ir Rūdės gatvę, „užgriebsime“ Trakų gatvės atkarpą, kyštelėsime nosį į kiemą, kur „Studija 121“ kviečia ant marškinėlių užsidėti logotipą „Matau muziką“, o savo muzikinį pasivaikščiojimą baigsime prie Šiaulių dramos teatro „drugelių sienos“.

SMARAGDO MIŠKAS kvies sudalyvauti milžiniškų muilo burbulų dirbtuvėse arba pasimokyti žongliruoti šiuolaikiniais žaislais. Taip pat pasiūlys prisijungti prie muzikinio "džemo", atsinešant savo muzikos instrumentus!
VIETA: Prie Kaštonų alėjos
LAIKAS: 15-18 val.

PASIGAMINK RŪBĄ SU GATVĖS MUZIKOS DIENOS LOGOTIPU!
12-15 val. 121studijoje (Tilžės g. 168-1 iš VIDINĖS pusės) atsineškite savo rūbą: ant jo bus užklijuotas specialiai Šiaulių gatvės muzikai sukurtas logotipas, apjungiantis miesto herbo detales, visą matančios akies simbolika ir gatvės muzikos būgnai, bei žmogaus figūra.
Už šią galimybę dėkojame "Laurema" ir 121 studija.

#GMD2019 #Pamatykmuziką

Daugiau informacijos rasite:

http://www.gmd.lt/?fbclid=IwAR1EktZZKvV08S9vwjXafjJ5gjkX2ZbQkZBwSBnyjMr9yaztxnwf7P5iG-U

IŠDRĮSK PAMATYTI MUZIKĄ PIRMAS!!!

TURI KLAUSIMŲ?

Koordinatorė Giedrė Brazlauskaitė

Mob. tel. 861207080

El.p. gmdsiauliai@gmail.com

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite