Angle down Atgal

Iš gausios šeimos išgyveno tik du laukinukai

„Iš gausios „turgaus“ katinukų šeimos, Kalėdų sulaukė tik du“, – liūdnai pranešė „Šiaulių Letenėlės“ savanorė.

O buvo jie tokie mažučiai.
O buvo jie tokie mažučiai.

Rugsėjo pradžioje centrinio Šiaulių turgaus teritorijoje apsigyveno penki jaunikliai. Vis pašeriami geradarių praeivių, jie taip ir gyveno, augo, džiaugėsi savo vaikyste, nors aplink nebuvo nieko, išskyrus purvą, šiukšlių konteinerius ir nuolatos važinėjančias mašinas, kurios iki šiol kelia didelį pavojų, kaip ir neigiamai nusiteikę žmonės, dirbantys šioje teritorijoje.

Vienas kačiukas pradingo prieš kelis mėnesius, niekas nieko nematė, niekas nieko negirdėjo... Vienam juodukui pasisekė, jis buvo pagautas savanorių ir iškeliavo į Pasvalį, o trečias žuvo prieš kelias savaites, turguje jį suvažinėjo mašina. Liko du. Jie vis dar ten, vis dar laukia gal kas atneš kasnelį, gal neišvarys, gal nepaspirs su koja, neapšauks... Gal leis patupėti po stogeliu, kol lauke šąla ar viskas mirksta lietuje...

Prieglaudos perpildytos gyvūnų, šventinis laikotarpis tikras iššūkis ne tik joms, bet ir visiems savanoriams, kuomet kasdien tenka gauti po kelioliką pranešimų apie vis naujai rastus, išmestus, sužalotus gyvūnus.

Gal atsirastų bent laikina globa šiems kačiukams? Jei galite skirti bent šiek tiek dėmesio ir rūpesčio, visomis kitomis priemonėmis mes pasirūpinsime (kačiukus taip pat sugausime mes), neleiskime galutinai prapulti visai šeimynai!

Kreipkitės į savanorę Ugnę: 863812424

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite