Iš Europos lygos išmestas Vilniaus „Žalgiris“ išsiliejo ant Kauno „Žalgirio“

Pixabay.com nuotr.

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt

49066

Skaudų kirtį nuo „Sevilla“ futbolininkų gavę vilniečiai Lietuvos čempionate pyktį išliejo ant kauniečių. Vilniaus „Žalgiris“ LFF stadione net 4:0 sutriuškino Kauno „Žalgirį“.

Jau po pirmojo kėlinio vilniečiai pirmavo 2:0. Pirma tolimu ir tiksliu smūgiu pasižymėjo Jeremy Manzorro, o pačioje kėlinio pabaigoje galva sėkmingai atakavo Liviu Antalis.

Antrajame kėlinyje Louisas Ogana pasižymėjo po Serge'o Nyuiadzio perdavimo. 70-ąją minutę varžovų triuškinimą įtvirtino antrą įvartį įmušęs L.Antalis.

Šį sezoną rumunas A lygoje jau įmušė 12 įvarčių ir yra rezultatyviausias čempionato žaidėjas.

Vilniaus „Žalgiris“ su 40 taškų A lygoje rikiuojasi antras ir 8 taškais atsilieka nuo lyderės Marijampolės „Sūduvos“. Tiesa, vilniečiai yra sužaidę rungtynėmis mažiau.

Kauno „Žalgiris“ su 27 taškais užima penktąją vietą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.