Angle down Atgal

Iš darbo grįžusi mergina sužadėtinį rado lovoje su kita: ar tikrai visi vyrai kiaulės?

Moteris dalinasi savo skaudžiais išgyvenimais. Grįžusi iš darbo ji sužadėtinį rado su kita lovoje. Po tokio įvykio ima kilti klausimas – ar tikrai visi vyrai būna neištikimi?

 

Išėjau ryte į darbą, net neįtariau, kad grįžusi savo lovoje rasiu tokį vaizdą.

Šiek tiek papasakosiu apie mūsų santykius – taip, jie nėra tobuli. Kaip ir visos kartu gyvenančios poros mes pasipykstame, nemeluosiu – kartais pasitaiko ir labai stiprių barnių. Tačiau aš neįsivaizduoju, kaip du suaugę ir kartu gyvenantys žmonės gali niekada nesusipykti. Tikrai niekada nesitikėjau, kad man taip atsitiks.

Be to, butas yra mano, pirktas už mano pinigus. Jam nereikia mokėti už nuomą, pasidaliname tik mokesčius per pusę. Draugaujame jau 6 metus, esame susižadėję 2 metus, bet dar nesiruošiame tuoktis.

Visada stengiuosi būti gera mergina: išskalbti jo drabužius, padaryti valgyti, sutvarkyti jo paliktą netvarką. Dabar suprantu, kad buvau jam per gera ir per daug išlepinau.

Kai jau žinote šiek tiek apie mūsų santykius, galiu papasakoti apie lemtingąjį vakarą. Taip jau išėjo, kad iš darbo grįžau anksčiau nei įprastai. Grįžinėjant namo jam skambinau, tačiau jis neatsiliepė, pagalvojau gal užsiėmęs. Atsirakinau buto duris, įėjau į mūsų miegamąjį ir uždegusi šviesą pamačiau štai tokį vaizdą: mano sužadėtinis ir man nepažįstama mergina guli lovoje visiškai nuogi. Kambaryje betvarkė, visur išmėtyti rūbai. Norėčiau tą merginą pavadinti kitais žodžiai, bet susilaikysiu.

Vis dar esame kartu, sunkiai, bet atleidau. Tačiau po šio įvykio man kyla tokie klausimai: ar tikrai visi vyrai kiaulės? Ar visi vyrai būna neištikimi?

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite