Angle down Atgal

Iš Alytaus pataisos namų pabėgusį nuteistąjį išdavė tatuiruotė

Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnų pastangomis į Alytaus pataisos namus trečiadienį sugrąžintas kovo mėnesį iš darbo vietos pasprukęs nuteistasis R. L.

Ieškomas asmuo bendros operacijos su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais liepos 1-ąją buvo sulaikytas kelyje Vilnius–Kaunas. Policijos pareigūnams sustabdžius Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnų nurodytą automobilį, jame esantis bėglys neturėjo jokių asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų ir policijos pareigūnams prisistatė svetimu vardu ir pavarde. Tačiau pareigūnų pergudrauti jam nepavyko. Nuteistąjį, kaip pažymima Kalėjimų departamento pranešime, išdavė jo pasidaryta tatuiruotė. R. L. buvo sulaikytas ir sugrąžintas į Alytaus pataisos namus.

Dėl šio įvykio Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdyboje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl kalinio pabėgimo. Nuteistajam papildomai gresia laisvės atėmimas iki 3 metų.

29-erių metų vyras Alytaus pataisos namuose atlieka laisvės atėmimo bausmę už nusikalstamas vagystę, plėšimą ir nesunkų sveikatos sutrikdymą.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite