Angle down Atgal

Intymu: dėl kokių priežasčių prarandate norą mylėtis?

Reguliarus seksualinis gyvenimas padeda mūsų gerai savijautai. Jis gali pagerinti įvairius emocinius ir fizinius poreikius, taip pat padeda partneriams išlikti labiau artimiems. Taigi, kodėl nebenorite mylėtis? Žinoma, visada galite sakyti, kad tiesiog neturite laiko. Tačiau yra tam tikros priežastys, kodėl jūs nebenorite to daryti.

Jūsų lova nebeatrodo seksualiai

Mes dažnai girdime, kad lova turėtų būti naudojama tik miegui ir intymiam gyvenimui, tačiau į ją mėgstame atsinešti įvairiausių prietaisų, kaip nešiojamas kompiuteris ar mobilusis telefonas. Visi šie prietaisai gali trukdyti sukurti intymią atmosferą.

Gali būti sudėtinga užkurti aistrą, jei jūsų partneris įlindęs naršo telefone ar junginėja televizoriaus pultelį, vietoj to, kad galėtų mėgautis jūsų kūnu. Reikėtų nepamiršti miegamajį palikti kambariu be elektroninių prietaisų.

Nemėgstate savo kūno

Dauguma moterų pradeda nervintis, kai po gimdymo priauga svorio. Socialinėje erdvėje dažnai matome idealizavimą, kas yra seksualu ir kaip turi atrodyti seksualus žmogus.

Moterys turi talentą nemėgti dalykų, kurie kitiems žmonėms atrodo labai patrauklūs. Nebijokite paklausti savo partnerio, kas jam patinka jūsų kūne, jo komplimentai gali padėti įgauti daugiau pasitikėjimo.

Kontraceptikai malšina norą mylėtis

Jūs pradedate vartoti geriamuosius kontraceptikus, kad galėtumėte mylėtis be rūpesčių, tačiau stebuklingos mažos tabletės pradeda numušti jūsų lytinį potraukį. Kodėl? Kontraceptikai turi estrogeno, kurie padidina baltymų, vadinamu lytinius hormonus surišančiu globulinu, gamybą. Jie gali sulaikyti testosteroną ir turėti įtakos jūsų lytiniam potraukiui. Kiti galimi lytinio potraukio stabdymo vaistai: tie, kurie mažina kraujospūdį, nerimą ir rūgšties refliuksą, bei antidepresantai.

Užimtas ir pilnas streso gyvenimas

Dienas leidžiate dirbdami, gamindami maistą, rūpindamiesi šeima. Šiuolaikinio gyvenimo stresas taip pat gali sukelti hormoninius pokyčius.

Atsipalaiduoti ir numalšinti stresą galite su raminančia vonia. Panirkite į šiltą vandenį, toli nuo nešiojamųjų kompiuterių ir mobiliųjų telefonų, kurie užkemša jūsų dieną. Įlašinkite kelis lašus eterinio aliejaus, manoma, kad eterinio aliejaus aromatas sustiprina seksualinius jausmus.

Jums labiau patinka jūsų vibratorius

Dažniau naudojatės vibratoriumi, negu norite mylėtis su savo partneriu? Vibratorius paprastesnis ir su juo paprasčiau pasiekti viršūnę, negu su savo antra puse. Nėra nieko blogo, jei sekso žaisliukus įtraukiate į savo meilės gyvenimą, tačiau pasikliauti vibratoriumi ar net teikti pirmenybę jam, o ne partneriui – gali būti rimta problema.

Jeigu vibratorius teikia jums daugiau pasitenkinimo nei lytinis aktas su savo partneriu, pakalbėkite su juo apie naujų dalykų išbandymą lovoje arba pasitarkite dėl vibratoriaus naudojimo kartu.

Jūsų partneris nenori mylėtis

Jūs mylėtis norite, tačiau jūsų partnerius – ne. Galbūt jūsų antra pusė nemoka išreikšti savo jausmų ar nori aistringesnių nuotykių miegamajame?

Pasistenkite gražiai ir švelniai pasikalbėti su savo partneriu, nepradėkite pulti klausimais: ar tu man neištikimas? Kas čia vyksta? Tokiu atveju partneris tik dar labiau užsidarys ir nenorės kalbėtis. Jeigu seksualinis gyvenimas nesiseka, vyras gali pradėti jausti, kad jis yra nevykęs vyras. Jie gali labai jautriai reaguoti šia tema.

Parengta pagal health.com 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite