Angle down Atgal

In Memoriam ilgamečiui Jurbarko ligoninės gydytojui chirurgui Izidoriui Jablonskiui

Po ilgos sunkios ligos netekome ilgamečio Jurbarko ligoninės darbuotojo, gydytojo chirurgo Izidoriaus Jablonskio.

Velionis gimė 1946 m. gegužės 11 d. Eržvilke. Šiame krašte augo, mokėsi ir baigė Eržvilko vidurinę mokyklą. 1970 m. baigė Kauno medicinos institutą, įgijo gydytojo chirurgo profesinę kvalifikaciją ir pagal paskyrimą pradėjo dirbti Kelmės rajono centrinėje ligoninėje. 1973 m. grįžo į gimtąjį kraštą ir pradėjo dirbti gydytoju chirurgu Jurbarko rajono centrinėje ligoninėje, kurioje gydytojo praktiką tęsė iki 2013 m. Kaip gydytojas ekspertas daug metų dalyvavo karo prievolininkų komisijoje, draudiminėje veikloje.

Beveik 40 metų gydytojas I. Jablonskis atidavė savo profesinei veiklai, išgelbėjo daug gyvybių. Pacientų buvo labai mylimas ir vertinamas. Gydytojas maloniai prisimenamas kolegų, buvęs ramaus būdo, korektiškas, draugiškas, turintis didelį autoritetą, švelnus ir geras šalia dirbančiam medikui, visada padėdavęs ir užjausdavęs sunkiu momentu. Ir iki šiol kolegos pamini  išskirtinį gydytojo sugebėjimą taikliai, bet subtiliai, neįžeidžiant kito, pasijuokti, pamokyti ar pasimokyti  vienam iš kito dalykų, pasakytų  ir iliustruotų įvairiais gražiais posakiais ir patarlėmis unikalia kraštietiška dūnininkų tarme.

Gydytojas Izidorius Jablonskis su žmona Audrone užaugino dukterį Giedrę, džiaugėsi anūke Saule. Šeimoje visada buvo ramus ir  geras vyras ir tėvas, mylėjo savo šeimą, mėgo būti gamtoje, grybauti.  

Nuoširdžiai užjaučiame velionio šeimą, artimuosius, draugus dėl skaudžios netekties.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite